Vitodens 333-F – včetně zásobníku na teplou vodu


Profitujte z těchto výhod:

  • Efektivní kombinace kondenzační plynové techniky s pohodlím teplé vody
  • Nerezový nabíjený zásobník s objemem 100 litrů
  • Tichý provoz díky nízkému počtu otáček ventilátoru
  • Úsporné vysoce účinné čerpadlo (energetický štítek A)
  • Příjemný design a vysoký komfort obsluhy díky barevnému dotykovému displeji se srozumitelným textem a grafickou podporou, připojení oblíbených stránek je možné
  • Energie-Cockpit s vizualizací výroby a spotřeby energie pro solární systém a plyn včetně histogramů
  • Přímé propojení pomocí rozhraní LAN a ovládání přes Vitotrol Plus App
  • Vysoký komfort přípravy pitné vody a trvalá dokonalá hygiena díky integrovanému zásobníku z ušlechtilé oceli
  • Třída energetické účinnosti A

Velký výkonový rozsah pro flexibilní použití

Investice do Vitodens 333-F se rychle zaplatí: je ideální kombinací efektivní plynové kondenzační techniky a spolehlivého zásobování teplou vodou.

Stacionární kompaktní přístroj se vyznačuje především mimořádnou bezpečností provozu a dlouhou životností. Vedle nízké spotřeby zemního plynu jsou to i nízké náklady na údržbu pohybující se na spodní hranici.

S rozmezím výkonu do 26 kW je Vitodens 333-F vhodný jak pro vícepatrový byt, tak i pro rodinný dům nebo dvojdomek. Plocha kotle Vitodens 333-F není větší než plocha chladničky s mrazákem.


Vysoký komfort obsluhy bezdrátově nebo smartphonem

Vitodens 333-F lze v domácnosti ovládat pomocí integrovaného radiového rozhraní. S dálkovým ovládáním Vitotrol 300 RF s velkým barevným dotykovým displejem je obsluha ještě jednodušší než na kotlové regulaci Vitotronic 200. Internetové připojení umožňuje neustálý přístup z cest pomocí smartphonu nebo tabletu s aplikací Vitotrol Plus App.316_Touch-Display_vitodens_300_W.jpg

5ti palcový barevný dotykový displej Vitotronic 200 (HO2B) pro Vitodens 300-W, Vitodens 333-F a Vitodens  343-F
 

Osvědčená digitální regulace Vitotronic 200 dostala pro přístroje Vitodens série 300 přídavné funkce. Přístroje série 300 jsou vybaveny funkcí Internet inside. Obzvláště nápadný je velký pětipalcový barevný dotykový displej.
 

Energie cockpit zpřehledňuje spotřeby energií

Úhlopříčka obrazovky s téměř 13 centimetry zobrazuje přehledně nový Energie cockpit, aby uživatel mohl být informován o výnosech a spotřebách. Navíc počítá výnos ze solární energie při zapojeném solárním systému. Nebo spotřebu plynu pro vytápění a teplou vodu. Přehledně bude zobrazen aktuální stav nabití zásobníku teplé vody. Histogram volitelně ukazuje všechny hodnoty podle dne, týdne, měsíce a roku.
 

316_Energie-Cockpit_Vitodens_300_w.jpg
Vitotrol_Plus_App.jpg

Přirozeně způsobilý pro síť a internet

Přístroje jsou již z výroby způsobilé pro připojení k internetu. Bezdrátovým připojením WLAN se dají pomocí aplikace Vitotrol Plus ovládat ze Smartphonu nebo tabletu prakticky odkudkoliv. Přístroj je vybaven síťovým rozhraním, díky kterému mohou být Vitodens a DSL-Router mimo jiné vzájemně propojeny i přes ethernetový kabel.

Produktový řez

Přehled

Výkon (kW)
1,9 do 26 kW
Normovaný stupeň využití
98 % (Hs)/109 % (Hi)
Třída energetické účinnosti
energieeffizienklasse.png
A
Palivo
icon-gas.png
Zemní plyn a zkapalněný plyn
Oblast použití
icon-wohngebaeude.png
Rodinný dům/dvojdomek, poschoďové byty v bytovém domě, novostavba a modernizace
Obsluha
icons-vitotrol-app.gif
Vitotronic 200 regulace s prostým textem a grafickým displejem, ovládání možné přes aplikaci Vitotrol
Příprava teplé vody
Integrovaný nerezový zásobník s objemem 100 litrů pro vysoký komfort teplé vody
Další charakteristiky
Plocha pro stání produktu Vitodens 333-F není větší než u kombinace ledničky a mrazáku
Vitodens-333-F-Schnitt.png

fernbedienungen.jpg

Vzájemně sladěno: Systémová technika

„Celek je víc než jen součet jeho částí.“ Na základě tohoto principu nabízí firma Viessmann nejen jednotlivé topné komponenty, které splňují standard Viessmann co se týče kvality, spolehlivosti a efektivity. Veškeré produkty jsou naopak provázány do vyladěného kompletního systému, ve kterém si všechny součásti k sobě přesně padnou. Neboť pouze perfektní souhra systémově integrovaných komponent vytváří kompletní výkonový potenciál špičkové inovativní techniky.

Viessmann systémová technika zahrnuje vše, co spolehlivé a hospodárné vytápění znamená. Regulace Vitotronic s dálkovým ovládáním, stejně jako výkonný zásobník teplé vody Vitocell pro nejlepší komfort přípravy teplé vody až po vysoce kvalitní solární systémy pro úspornou podporu vytápění.