Vitocal 200-G – cenově atraktivní tepelné čerpadlo pro novostavbu

profitujte z těchto výhod

  • využívá bezplatné teplo ze země
  • optimalizace pro využití elektřiny z vlastního fotovoltaického zařízení
  • tiché a bez vibrací díky protihlukově optimalizované konstrukci přístroje
  • "natural cooling" funkce s volitelným NC-boxem
  • možnost dotace z veřejných zdrojů
  • pohodlné zásobování teplou vodou a vysoký komfort teplé vody
  • třída energetické účinnosti A++ *
*třída energetické účinnosti podle nařízení EU č. 811/2013 Vytápění, průměrné klimatické poměry – nízkoteplotní aplikace (W35) (W35)

 

 


Teplo ze země

tepelné čerpadlo země/voda Vitocal 200-G získává regenerativní teplo ze země. S výkonem do 17,2 kW se hodí pro novostavbu rodinného domu. Účinný kompresor docílí přívodní teplotu do 60 °C. Dodatečně je tak zajištěn vysoký komfort teplé vody.


Přídavné topení urychlí vyschnutí potěru

Stavebníci vědí jak ocenit přídavné topení Vitocal 200-G. Odborná firma je nainstaluje v danou dobu a urychlí tak vysychání potěru.

Již předem je integrována regulační funkce "natural cooling". S volitelným NC-boxem ochlazuje tepelné čerpadlo v teplé letní dny dům na příjemnou teplotu.

Produktový řez

Přehled

Výkon (kW)
5,8 až 17,2 kW
Koeficient výkonu COP v režimu vytápění
v závislosti na výkonovém stupni až 4,52
Třída energetické účinnosti
energieeffizienklasse.png
A++ * dle nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) č. 811/2013 o účinnosti vytápění za průměrných klimatických podmínek – řešení pro nízkoteplotní aplikace (W35).
Oblast použití
icon-wohngebaeude.png
rodinný dům, novostavba
Ovládání
icons-vitotrol-app.gif
Regulace Vitotronic 200 volitelně se srozumitelným textem a grafickým displejem, ovládání možné pomocí aplikace Vitotrol.
Příprava teplé vody
Nutný přídavný zásobník pro vysoký komfort přípravy teplé vody
Další funkce
"natural cooling" funkce chlazení s boxem NC-Box
Vitocal_200-G_Schnitt.png

fernbedienungen.jpg

Vzájemně sladěno: Systémová technika

„Celek je víc než jen součet jeho částí.“ Na základě tohoto principu nabízí firma Viessmann nejen jednotlivé topné komponenty, které splňují standard Viessmann co se týče kvality, spolehlivosti a efektivity. Veškeré produkty jsou naopak provázány do vyladěného kompletního systému, ve kterém si všechny součásti k sobě přesně padnou. Neboť pouze perfektní souhra systémově integrovaných komponent vytváří kompletní výkonový potenciál špičkové inovativní techniky.

Viessmann systémová technika zahrnuje vše, co spolehlivé a hospodárné vytápění znamená. Regulace Vitotronic s dálkovým ovládáním, stejně jako výkonný zásobník teplé vody Vitocell pro nejlepší komfort přípravy teplé vody až po vysoce kvalitní solární systémy pro úspornou podporu vytápění.