Inovativní chlazení

Viessmann Group je jedním z předních evropských výrobců v oblasti chlazení. Do portfolia patří chladící a mrazící nábytek s centrálním chlazením – kompletně předpřipravený na zapojení, výparníky, kombinované systémy, chladící boxy, chladicí a mrazicí agregáty, jakož i příslušenství a služby v souvislosti s montáží a údržbou. Rozsáhlý sortiment produktů a služeb zahrnuje vysoce efektivní chladící řešení, jakož i silnou partnerskou síť.

Zákazníci takto mají jednu kontaktní osobu pro prodej, marketing i servis. Výrobní závody v Německu (dříve Viessmann Kältetechnik, evropský tržní lídr pro chladící místnosti) a Finsku (Norpe, skandinávský tržní lídr v oblasti chladících řešení) jsou synonymem kvalitních řízených chladících místností, chladicího nábytku, jakož i rozsáhlého know-how v oblasti komerčního chlazení. Spojení dlouholetých zkušeností obou firem představuje pro zákazníky výhodu, nebo takto získají komplexní chladírenské řešení z jedné ruky.

Viessmann nabízí inteligentní maloobchodní řešení, která nabízejí nové možnosti pro prodej potravinářského zboží. Mezi faktory úspěšnosti patří také snížení nákladů životního cyklu produktů a vytvoření příjemného zážitku z nákupu, tak i přizpůsobení produktu individuálním koncepčním požadavkům zákazníků.

Nízké náklady životního cyklu

Viessmann přistupuje k životnímu cyklu svých produktů skutečně komplexně – a to od samotné instalace, přes každodenní provoz, servis a údržbu, až po opětovné rozhodnutí a likvidaci. Zákazníci získají řešení s nízkými náklady na životní cyklus produktů, z čehož budou profitovat budoucí generace.

Příjemný In-Store zážitek z nákupu

Díky fundované znalosti nároků a požadavků zákazníků, jak rozsáhlým znalostem trhu dokážeme fundované maloobchodníků podpořit při vytváření příjemného zážitku z nákupu. Chladící nábytku Viessmann je ideální na atraktivní prezentaci potravin a tím pádem i na zvýšení obratu. Společně se zákazníky vytváříme řešení, z nichž profitují stejně obchodníci, jakož i spotřebitelé.

Jedinečné koncepce maloobchodního prodeje

Chladírenské řešení od firmy Viessmann jsou velmi pružná a zaměřená především na profesionální použití. Všechny produkty lze přizpůsobit individuálním potřebám zákazníků na vytvoření nových a jedinečných MO koncepcí a prezentačních layoutů.

Chladicí řešení pro komerční / profesionální aplikace

  • Chladící nábytek
  • Chladící a mrazicí boxy
  • Chladící agregáty
  • Regálové systémy a příslušenství

 

Více informací najdete na www.chlazeni.viessmann.cz.