Kompletní nabídka Viessmann pro rozsáhlý servis

Obchodní partneři Viessmann vědí, že se mohou spolehnout na inovativní kompletní nabídku produktů a systémů pro teplo, chlazení, větrání a decentralizované zásobování elektrickým proudem. Nepostradatelná kompletní nabídka služeb firmy Viessmann jako silný pilíř pro obchodní úspěch.

Perfektně vyladěné produkty a služby z první ruky. To je náš závazek vůči obchodním partnerům. Tímto Vám usnadníme běžný obchodní den a jako spolehlivý partner stojíme na vaší straně. Právě jste nás zvolili již po 15. v řadě za sebou jako odborného obchodního partnera č. 1. Tento důkaz důvěry je pro nás pobídkou.


Nabídka služeb

Verkaufsunterstützung

Podpora prodeje

Naši odborní partneři jsou pro nás číslo 1. Jsme zde pro Vás společně se 14ti spolupracovníky v servisních službách. Kromě toho Vám při Vašem každodenním plnění úkolů ulehčujeme práci prostřednictvím četných nástrojů, mezi které patří např. podpora plánování, vystavení nabídky, ověření úspory energie budov, online objednávkový a nabídkový systém a elektronický ceník.

Logistik

Logistika

Rychlá dostupnost všech Viessmann produktů a náhradních dílů je pro Váš úspěch nepostradatelná. Náš výkonný koncept pro veškeré procesy objednávek a dodávek je vyladěn na Vaše požadavky. Základnou pro to je plošná distribuční síť a spolehliví logističtí partneři. Tím je v rámci České republiky a u objednávek do 15:00 hod. zajištěno dodání následující den.

Wartung und Service

Údržba a servis

Nezávisle na tom, zda se jedná o uvedení do provozu, údržbu nebo odstranění problému – u firmy Viessmann se můžete spolehnout na kompletní podporu. Technická podpora je Vám k dispozici svojí radou a činem. Naše Know-how a zkušenost tvoří základnu pro prakticky zaměřené a kompetentní poradenství. S nabídkami jakými jsou např. HOT-LINE pohotovostní služba denně od 8:00 do 20:00 hod., technická služba v místě nebo montážní a servisní návody, obdržíte z jedné ruky veškerou podporu, kterou potřebujete pro montáž, uvedení do provozu a údržbu.

Software- und Internetservice

Softwarový a internetový servis

Partnerské stránky firmy Viessmann pro obchodní partnery jsou k dispozici všem odborným partnerům. Takto dostanete kompletní nabídku služeb Viessmann přímo do Vaší kanceláře nebo na staveniště. A to 24 hodin denně, 365 dní v roce. Ať už jde o prohlížeč schemat CAD nebo kompletní řešení pro plánování – software od Viessmann Vás optimálně podpoří.


Seminarprogramm

Školicí program

Akademie Viessmann vám nabízí řadu seminářů, školení a e-learningových nabídek. Produktová školení se zaměřují na výrobky a jednotlivé zdroje energií. Patří sem prezentace produktů, zprostředkování důležitých informací a správný postup při uvedení do provozu, údržbě a servisu.

Marketingunterstützung

Marketingová podpora

Ukažte, co můžete a co máte k dispozici. Přitáhněte pozornost zákazníků a zájemců ve vašem regionu k vaší společnosti a moderním technologiím vytápění společnosti Viessmann. Ať už se jedná o střešní nosič, světelnou reklamu, inzerci nebo direct mail: Viessmann vás podpoří ve vaší prezentaci. Nečekejte, až k vám noví zákazníci přijdou. Aktivně rozšiřte svou firmu a přímo oslovte potenciální zákazníky. Viessmann připravil přesně ty správná opatření pro vás. Profesionální provedení, originální a přesvědčivé.

Beratung

Poradenství

Nezávislí odborníci vám jsou k dispozici také pro konzultaci provozních analýz a poradenství, např. měření spokojenost zákazníků – pouze ti, kteří znají přání svých zákazníků, je mohou uspokojit.


Produktový program

Kompletní nabídka Viessmann nabízí individuální řešení pomocí efektivních systémů o výkonech od 1,5 do 120.000 kilowatt pro všechny oblasti použití a energetické nosiče.

Produktový program pro rodinné a bytové domy

Systémová řešení na míru pro všechny energetické nosiče.

K produktům

Produktový program pro komerční provozy

Efektivní energetické systémy.

K produktům

Produktový program pro Průmysl

Hospodárné řešení párou, elektřinou, teplem a chladem.

K produktům

Produktový program pro obce

Kompletní program pro obce a sítě centrálního vytápění.

K produktům

Service-Plus_Partner.jpg

Nejste ještě Viessmann obchodním partnerem?

Rádi Vás budeme podrobně informovat o nabídce našich produktů a služeb. Zašlete nám Vaše kontaktní údaje, a náš příslušný obchodní zástupce se s Vámi spojí. Těšíme se na naši partnerskou spolupráci.

Jste už Viessmann obchodním partnerem?

Pak jsou Vám k dispozici všechny informace k našim servisním službám v
informační oblasti pro Viessmann obchodní partnery.

Auszeichnung_2015_Fachhandwerkspartner_Nr_1.jpg

Odborný obchodní partner č. 1

Vyznamenání „odborný obchodní partner č. 1“ obdržela také v tomto roce firma Viessmann, a to už po 15. v řadě za sebou.

V anketě prováděné každé dva roky v předstihu ISH oboru služeb "markt intern“ se zúčastnilo několik tisíc odborných německých firem z oboru vytápění. Byly přitom hodnoceny služby výrobce v různých kategoriích pro produkty a služby. Díky celkově třem prvním místům a jednomu druhému místu dosáhla firma Viessmann znovu celkové vítězství.

Návody na obsluhu

Najít rychle požadovaný návod k obsluze.

Dotaz online

Ke stažení

Informace ke společnosti a produktovému programu Viessmann ve formátu PDF.

Informace v PDF formátu

Štítek účinnosti

Štítek účinnosti topných systémů

Více