Partnerství FC Bayern Mnichov & Viessmann

Viessmann se stal oficiálním klimatickým partnerem FC Bayern Mnichov.

Sportovní sponzoring ve společnosti Viessmann

Sportovní sponzoring má ve společnosti Viessmann dlouhou tradici: rodinná společnost se zimním sportům věnuje již více než 25 let. Počínaje zimním závodním sportem v jízdě na saních, se Viessmann stal nedílnou součástí většiny severských zimních sportovních aktivit se zaměřením na skoky na lyžích a biatlon. Od roku 2018 přibyl do portfolia sportovního sponzoringu také fotbal.

Globální hráči: Viessmann a FC Bayern

Sponzorství německého rekordního šampiona FC Bayern Mnichov se stalo důležitou součástí angažmá Viessmann ve sportu. Mezinárodní partnerství dvou globálních hráčů, obou lídrů na trhu ve svých odvětvích, začalo v Číně, kde se Viessmann stal oficiálním regionálním partnerem FC Bayern v roce 2018. Na mnoha místních fotbalových školách a turnajích se uskutečnila široká škála aktivit.

Rozšíření partnerství

V reakci na úspěšné partnerství rozšířil Viessmann v roce 2021 svůj závazek s FC Bayern do regionu jihovýchodní Asie a stal se oficiálním klimatickým partnerem FC Bayern Mnichov ve vybraných evropských zemích (Francie, Španělsko, Polsko, BeNeLux a Rusko) pro tyto sektory: technologie vytápění, klimatizace, chlazení a větrání. Od začátku sezóny 2022/23 rozšířil Viessmann své partnerství s FC Bayern Mnichov globálně.

Udržitelné zapojení

Fotbal je celosvětová vášeň a potřeba globálně usilovat o dosažení klimatických cílů sílí v hlavách lidí. To je přesně místo, kde mohou dvě silné značky přispět svou vášní pro sport a nejlepší technologií pro úsporu klimatu. Cílem partnerství je podporovat udržitelné využívání zdrojů pro budoucí generace v regionu. Pro Viessmann je udržitelnost jádrem firemního záměru „Vytváříme životní prostory pro budoucí generace“.

 

K aktivování videí klikněte prosím na tlačítko Play. Vemte na vědomí, že vyvoláním videí jste odeslali údaje YouTube. Podrobnosti vyčtěte v Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Viessmann: oficiální klimatický partner FC Bayern Mnichov.
Viessmann: oficiální klimatický partner FC Bayern Mnichov.