Vitobloc 200, typ EM-20/39 – kondenzační technika integrována


Profitujte z těchto výhod:

  • Hospodárná výroba elektřiny a tepla pro vlastní spotřebu
  • Kompletně připraveno pro připojení a otestováno v továrně
  • Tichý 4-válcový plynový Ottův motor (je možné na bio-/zemní plyn)
  • Interval údržby: 6000 provozních hodin bez doplňování oleje
  • Osvědčené dálkové kontrolní systémy prostřednictvím internetového prohlížeče
  • třída energetické účinnosti: A++


Osvědčená technika

Viessmann kogenerační jednotky (BHKW) Vitobloc 200 jsou systémy připravené k provozu. Na jednotném rámu sedí motor, generátor, zvukotěsný plášť a regulace.

Kogenerační jednotky jsou ideální tam, kde je potřebný trvalý odběr tepla a poskytnut co nejdelší možný cyklus pro výrobu elektrické energie. To platí např. pro hotely, bytová zařízení od 30 do 50 bytových jednotek, zotavovny, plavecké bazény, nákupní centra včetně průmyslu, obchodu a podnikání.

Kogenerační moduly Vitobloc 200 EM-20/39 poskytují výkon 20 kWel a 39 kWth. S integrovanou kondenzační technikou využívají až 95 procent použitého paliva. S více než 2500 nainstalovanými moduly Vitobloc 200 nabízí Viesman k dispozici osvědčenou techniku.


Vysoká hospodárnost díky dlouhým intervalům údržby

Delší intervaly údržby díky integrovanému dodávání mazacího oleje snižují provozní náklady a dobu odstávky. K zapojení připravené a ze závodu přezkoušené jednotky zaručují minimální náklady na instalaci a zkontrolované výkonové hodnoty.

Pro srovnání: V případě auta znamená interval údržby 6000 hodin to, že motor by se musel servisovat teprve po najetí 360 000 km.


Produktový řez

Vitobloc-200_EM-20-Schnitt.png