Energetické systémy a nabídky řešení pro každou odbornou oblast

Již více než 100 let nabízí společnost Viessmann řešení vytápění pro téměř každou potřebu. V průběhu digitalizace a energetického přechodu jsme se stali z čistého výrobce techniky topení poskytovatelem řešení pro kompletní prostor k pobytu – jak uvnitř budovy, tak i mimo budovu. Naše integrovaná nabídka řešení je pro inovační a efektivní techniku ve špičkové kvalitě. Od poradenství přes inženýrství až po servis a výpočtové modely výpočtů jsme spolehlivým partnerem, který dokáže každé zadání řešit individuálně.

Je jedno, zda se jedná o rodinný dům, zdravotnické a sociální zařízení nebo kompletní obytný komplex: požadavky a zadání jsou neustále náročnější a přísnější. Abychom byli schopni tomuto trendu vyhovět, vyžaduje to neustálou výměnu znalostí, aktualizaci potřebných know-how a také pohotovost zaměřenou na řešení, kterou my ve společnosti Viessmann přinášíme s sebou. Získejte v následujících textech přehled o různých oblastech, ve kterých jsme již řadu let činní jako spolehlivý partner.


Systémová řešení pro různé aplikace

Bytové hospodářství

Se společností Viessmann jako s vedoucí firmou v oblasti bytového hospodářství získáváte partnera, který nabízí řešení jasně podle principu hospodárnosti a při respektování imperativu ochrany klimatu.

Řešení pro bytové hospodářství

Energetika

Vsaďte na komplexní energetická řešení pro podniky veřejných služeb a komuny. Profitujte z našich systémů a služeb z oblasti efektivity energie, které jsou zaměřeny na potřeby zákazníků.

Informace pro energetiku

Hotely a pohostinství

Vsaďte na energetické systémy společnosti Viessmann pro hotely a pohostinskou činnost a získejte efektivitu s 5 hvězdičkami.

Hospodárné energetické systémy

Zdravotnická a sociální péče

Rozhodněte se pro koncepty zařízení společnosti Viessmann, které jsou upraveny podle přání zákazníka, a snižte přitom náklady na energii – a to prostřednictvím technologií, které jsou k dispozici na trhu.

Koncepce systému šité na míru


Naše služby na první pohled

Dnes jsou komplexní energetické centrály podrobeny velkému množství zadání. To platí obzvlášť pro modernizaci energetického systému. Vedle efektivního poskytování energie s nízkým obsahem škodlivých látek jsou pro realizaci projektu rozhodující vysoká bezpečnost provozu a disponibilita zařízení. Společnost Viessmann dokáže těmto potřebám vyhovět individuálními řešeními. K tomu patří kompetentní poradenství, obsáhlá nabídka služeb a spolehlivé produkty s dlouhou životností, které zajišťují hospodárné a do budoucna zajištěné zásobování energií.

Individuální plánování a realizace

Investice do energetického systému nebo do výtopny bývá většinou spojena s dalšími projekty. Aby bylo zabráněno nepříjemným překvapením, je nutné přesné plánovat do posledního detailu. Dlouholetá zkušenost inženýrů společnosti Viessmann a prodejního servisu zajišťuje, že budou identifikována a plánována opatření přesně podle zákazníkových potřeb.

Komplexní a efektivní koncept je pro společnost Viessmann samozřejmostí, jedině tak dokáže každé zadání řešit individuálně. Bezchybná koordinace se všemi firmami provádějícími různé řemeslnické práce ve fázi výstavby umožňuje dodání a montáž s přesným dodržením termínů. Jako poskytovatel systémů pro energetické soustavy se všemi běžnými palivy Vám coby uživateli umožníme profitovat z následujících výhod:

●  kompletní systém z jedné ruky,
●  záruka vysoké spolehlivosti,
●  systémové komponenty jsou vzájemně sladěny,
●  kontaktní osoba pro projekt.


Ein Techniker vor einem der zahlreichen Viessmann Energiesysteme für jede Branche

Údržba, digitální servisy a školení

Společnost Viessmann dnes nabízí všechny zdroje energie a technologie pro komfortní a efektivní dodávky energie. Od klasické techniky spalování přes kombinovanou výrobu elektřiny a tepla až po využívání solární energie. Specifické koncepty servisu podle potřeb zákazníka s garantovaným zásobováním náhradními díly, pravidelnými službami pro poskytování údržby a kontrolami kotlů zajišťují spolehlivý provoz. Digitální servisy doplňují portfolio služeb. Podporují uživatele během provozu a také specializované partnery při uvádění zařízení do provozu a při jejich servisu.


Každé zařízení společnosti Viessmann je možné aktualizovat na vyšší verzi

Propojení produktů a systémů jejich užívání a další vývoj se v příštích letech výrazně změní. Každé zařízení společnosti Viessmann bude proto možné aktualizovat na vyšší verzi. Díky tomu bude možné energetické systémy v průběhu jejich životnosti stále lépe nastavovat podle potřeb jejich uživatelů. Kromě toho budou zároveň představovat standardy ohledně komfortu a ochrany klimatu.

Společně ruku v ruce: produkt a služba

Produkt je v konečném důsledku dobrý jen jako s ním spojená služba. Hospodárnost projektu pro investora se v podstatě zakládá také na podpoře dodavatele. Společnost Viessmann poskytuje podporu ve všech důležitých otázkách ve fázi konceptu a projektování (například výpočet životnosti, doby amortizace atd.).