Dokumenty ke stažení a odkazy k větrání obytných prostor od firmy Viessmann

V níže uvedené brožuře najdete vše, co je třeba vědět k tématu větrání obytných prostor. Dozvíte se více o zvláštnostech centrálních a decentrálních systémů domácí vzduchotechniky a o velkém rozsahu jejich funkcí. Na posledních stranách najdete přehledný a srozumitelný souhrn technických údajů k jednotlivým přístrojům.

> Stáhnout brožuru Systém domácí vzduchotechniky jako PDF


Odpovídá daný přístroj požadavkům na použití v obytném domě? Jaké jsou rozsahy nastavení objemových proudů vzduchu a jakou energetickou třídu má přístroj? Najděte si v níže uvedených listech technických údajů informace k jednotlivým produktům, které jsou pro vás relevantní.   


Obrázek ukazuje sestavování větracího přístroje Vitovent 100-D

Vitovent 100-D

Decentrální přístroj pro větrání obytných prostor s rekuperací tepla pro jednotlivé místnosti nebo byty. Objemový proud vzduchu: až 45 m³/h.


Vitovent 200-D

Decentrální větrací přístroj s rekuperací tepla pro jednotlivé místnosti nebo byty. Objemový proud vzduchu: do 55 m³/h.

Obrázek ukazuje čelní pohled na větrací přístroj Vitovent 200-D

Obrázek ukazuje větrací přístroj Vitovent 200-C zdola

Vitovent 200-C

Systém pro větrání obytných prostor k zavěšení na strop nebo na stěnu s rekuperací tepla. Maximální objemový proud vzduchu: do 200 m³/h.Obrázek ukazuje čelní pohled na větrací přístroj Vitovent 300-F

Vitovent 300-F

Stacionární systém pro větrání obytných prostor s rekuperací tepla. Maximální objemový proud vzduchu do 280 m³/h. Lze použít ve spojení s tepelnými čerpadly.


Vitovent 300-W

Systém pro větrání obytných prostor k zavěšení na stěnu s rekuperací tepla. Maximální objemový proud vzduchu: 300/400 m³/h.

Obrázek ukazuje čelní pohled na větrací přístroj Vitovent 300-W