Se společností Viessmann máte vše pod kontrolou!
Jednoduše a pohodlně – s Internet Inside

Aplikace pro chytré telefony a tablety jsou často používanými nástroji k usnadnění všedního dne. Aplikací Vitotrol plus je k dispozici mobilní obsluha pro vlastní vytápění. Zcela jednoduše z domu nebo z cest – z auta, vlaku nebo kanceláře můžete obsluhovat Vaše topení.

Komfortní intuitivní obsluha

Obsluha je velmi nenáročná a zvládne ji každý. Přehledná obslužná plocha informuje na první stránce o venkovní teplotě, nastavené teplotě v místnosti, zobrazuje se také provozní program, datum a čas. Změny se provádějí přímo na displeji. Jednoduše je možno místnost předem vyhřát a prodloužit dobu vytápění při dlouhé noční párty nebo přepnout topení do úsporného režimu při delší nepřítomnosti mimo domov.

Energie cockpit zpřehledňuje spotřeby energií

Regulace Vitotronic 200 zaujme nejen svým mimořádně vysokým komfortem obsluhy. Vždy a všude poskytuje uživateli kompletní přehled o jeho spotřebě energie, jakož i kontrolu výnosů solárních zařízení v rámci různých časových intervalů.

Energie cockpit regulace Vitotronic 200 s 5ti palcovým barevným dotykovým displejem zobrazuje přehledně aktuální výnos ze solárních zařízení jakož i spotřebu elektrické energie topných zařízení. Navíc informuje o spotřebě plynu pro vytápění, spotřebě teplé vody, jakož i spotřebě energie u zdroje tepla. Pokud je zapojeno solární zařízení, je monitorován solární výnos

316_Energie-Cockpit_Vitodens_300_w.jpg
Vitotrol-App.jpg

Vše pod dohledem, vše pod kontrolou – a to i na dálku

Díky integrovanému připojení na internet je možno pomocí aplikace Vitotrol Plus ovládat topení prakticky odkudkoliv.

Internet Inside u kotlů Vitodens 300-W/333-F/343-F sériově

V kotlích Vitodens 300-W/333-F/343-F – plynových kondenzačních kotlích je pro přímé spojení s domácím DSL-routerem již zabudovaná deska. Rozhraní Ethernet je přístupné z vnější části, aniž by bylo potřeba zařízení otevírat.
 

Vitocom 100 zvládne připojení

Aby se dalo topení obsluhovat pomocí aplikace, musí být všechny ostatní kotle vybaveny regulací Vitotronic 200. Kromě toho je potřeba rozšířit regulaci topného zařízení o komunikační modul Vitocom 100(typ LAN1). Rozhraní mezi topným zařízením a internetem tvoří komunikační modul Vitocom 100 (typ LAN1).

Apps_Vitotrol_Plus-App.png

Aplikace Vitotrol Plus

Aplikace Viessmann Vitotrol Plus Vám umožňuje ovládat topné systémy Viessmann Vitodens 300 pomocí barevného dotykového displeje a vestavěného modulu LAN. Ovládání je jednoduché, intuitivní a pohodlné odkudkoliv a v jakoukoliv denní dobu. Aplikace Vitotrol disponuje funkcí kontextové nápovědy.

Chcete-li použít rozsah funkcí aplikace Vitotrol Plus, je nutno připojit ethernetový port LAN modulu integrovaného do Vitodens 300 k sériově vyráběnému DSL routeru.

Aplikace Vitorol Plus obsahuje testovací prostředí (funkce showcase), která umožňuje přístup k simulovanému topnému zařízení.