Vitocrossal 200 CM2 – velký výkon za atraktivní cenu


Profitujte z těchto výhod:

  • Plynový kondenzační kotel, 87 do 311 kW (jako kaskáda do 622 kW)
  • Samočisticí účinek díky hladkému povrchu z ušlechtilé oceli
  • Volitelně s provozem závislým nebo nezávislým na vzduchu v místnosti
  • Všechny hydraulické přípoje lze namontovat shora
  • Snadno ovladatelná regulace také pro vícekotlová zařízení


Ve zdvojeném provedení do 622 kW

Vitocrossal 200 CM2 Vás přesvědčí díky vysoce kvalitní kondenzační technice za rozumnou cenu. Ve výkonovém rozsahu od 87 do 311 kW představuje ideální kotel pro bytové domy, nezávisle na tom zda jde o novostavby nebo modernizace.

Je sestaven z osvědčených komponentů kondenzační techniky Viessmann. Stejně jako Vitocrossal 300 disponuje také topnou plochou Inox-Crossal z ušlechtilé nerezové oceli se sálavým hořákem MatriX.

Vitocrossal 200 lze provozovat jak závisle, tak i nezávisle na vzduchu v místnosti.

Kaskádovým provozem lze docílit výkonu až do 622 kW. Pro tato dvoukotlová zařízení dodává Viessmann kompletní příslušenství.


Komfortní a výkonné ovládání

Hospodárný a bezpečný provoz topného zařízení zajišťuje digitální regulační systém Vitotronic.

Obzvláště výkonný je Vitotronic 300-K pro provoz vícekotlových zařízení s celkem čtyřmi kotli a s plynule snižovanou teplotou kotlové vody.

Je možná integrace systému řízení budov. Pro dálkové ovládání prostřednictvím internetu lze dodat TeleControl Systém s Vitocom a Vitodata.
 Produktový řez

Přehled

Výkon (kW)
87 do 311 kW
Normovaný stupeň využití
97 % (Hs)/108 % (Hi)
Energieeffizienzklasse
-
Palivo
icon-gas.png
Zemní plyn E a LL
Oblast použití
icon-wohngebaeude.png icon-gewerbe.png icon-kommunen.png
Bytový dům, velké obytné budovy, podnikání, obce, novostavba a modernizace
Obsluha
Výkonná regulace Vitotronic 300, se kterou se dají řídit až čtyři kotle v kaskádě se snižující se teplotou vody v kotli stejně jako zařízení s jedním nebo dvěma topnými okruhy s opcionálním směšovačem.
Příprava teplé vody
Je zapotřebí dodatečný zásobníkový ohřívač nebo více ohřívačů pro vyšší komfort teplé vody
Další charakteristiky
S modulovatelným plynovým hořákem MatriX s širokou oblastí modulace. Od 400 kW s modulovatelným cylindrickým sálavým hořákem MatriX
Vitocrossal-200-CM2-311kW-Schnitt.png

warmwasserspeicher.jpg

Vzájemně sladěno: Systémová technika

„Celek je víc než jen součet jeho částí.“ Na základě tohoto principu nabízí firma Viessmann nejen jednotlivé topné komponenty, které splňují standard Viessmann co se týče kvality, spolehlivosti a efektivity. Veškeré produkty jsou naopak provázány do vyladěného kompletního systému, ve kterém si všechny součásti k sobě přesně padnou. Neboť pouze perfektní souhra systémově integrovaných komponent vytváří kompletní výkonový potenciál špičkové inovativní techniky.

Viessmann systémová technika zahrnuje vše, co spolehlivé a hospodárné vytápění znamená. Regulace Vitotronic s dálkovým ovládáním, stejně jako výkonný zásobník teplé vody Vitocell pro nejlepší komfort přípravy teplé vody až po vysoce kvalitní solární systémy pro úspornou podporu vytápění.