Udělení „Zlaté partnerské listiny“ na Viessmann.live

 

●       pošestnácté v řadě je firma „Odborným partnerem č. 1“

●       jednoznačné hlasování partnerů z oboru

●       dvě první místa, jednou stříbro a jednou bronz v kategoriích produktů

Rodinná společnost Viessmann obdržela již pošestnácté  za sebou vyznamenání jako „odborný partner č. 1“. Ankety, kterou každé dva roky pořádá „markt intern“ před konáním ISH, se zúčastnilo několik tisíc německých topenářských firem. Při tom se hodnotily výkony výrobců v různých kategoriích produktů a služeb. Díky celkem dvěma předním umístěním, jednomu druhému a jednomu třetímu místu, získala celkové prvenství opět firma Viessmann.

Premiéra: Živý přenos udílení vyznamenání z Allendorfu

Premiéra pro šéfredaktora „markt intern“ Hanse Georga Pauliho: ten v sídle podniku v Allendorfu (Eder) předává „zlatou partnerskou listinu“ – poprvé před běžícími kamerami – panu Maxi Viessmannovi CEO Viessmann Climate Solutions. Událost byla přenášena on-line v rámci www.viessmann.live. Tam prezentoval podnik během a po ISH 2021 všechny novinky nabídky integrovaných řešení.

 Hans Georg Pauli: „Je to fantastický výkon, který rok co rok podává celý tým firmy Viessmann. Jedna věc je získat umístění na špici a druhá ho patnáctkrát za sebou obhájit. Viessmann nemá jen partnery, ale pravidelné fanoušky. To spočívá mimo jiné i v tom, že slabiny, které se najdou v jejich výkonech, se rychle analyzují a odstraňují. Naslouchat partnerům a reagovat na jejich přání patří k silným stránkám firmy Viessmann – a to se ukazuje již přes 30 let na úrovni poskytovaných služeb. Srdečné blahopřání k šestnáctému celkovému vítězství v řadě jako odborného partnera č. 1!“

„Důkaz o důvěře obchodních partnerů v oboru“

„Tato inovační novostavba zajistí plynulé zlepšování nejen vývojových procesů, ale i kvality a efektivity produktů,“ řekl člen správní rady firmy Viessmann Dr. Klaus-Peter Kegel. V dílčí oblasti technického střediska se budou provádět průvodní testy spojené s vývojem systémů a komponentů od vývoje prototypu až po zahájení výroby. Aby se zajistila co možná nejvyšší flexibilita, bude k dispozici 100 univerzálních zkušeben pro vývoj a více než 200 zkušebních stolic pro testy životnosti. Ty umožní měření a analýzu výkonu, spalinových hodnot a emisí hluku nejrůznějších typů topných zařízení a systémů pro kombinovanou výrobu elektrické energie a tepla.

Kromě toho bude možné provádět schvalovací zkoušky podle národních a mezinárodních norem, popř. označení, i dlouhodobé testy zaměřené na praxi.

Vlastní seminární prostory ke školení zaměstnanců

Max Viessmann: „Znovu získané ocenění je důkazem obrovské důvěry našich obchodních partnerů v oboru, kteří v nejlepším smyslu ,Co-Create Climate for Life‘ vždy spolupracují na vývoji našich řešení. Děkuji ale také všem členům rodiny Viessmann, kteří tento úspěch umožnili svou velkou kompetencí a mimořádnou angažovaností. Od výzkumu a vývoje až po zaměstnance odbytu chápou toto ocenění všichni jako popud pro další rozvoj naší nabídky integrovaných řešení pro naše partnery a koncové zákazníky. Protože pouze společně můžeme uvést do života naše heslo předlohu ,We co-create living spaces for generations to come‘.“

 Další listiny jsou za první místa v produktových oblastech kondenzační kotle a biomasa, za kotle je to stříbrná listina a tepelná čerpadla dosáhla na 3. místo. V zastoupení za všechny zodpovědné osoby za produkty přijali další listiny technický ředitel Dr. Markus Klausner a vedoucí marketingu a odbytu Thomas Heim a jednatel společnosti Viessmann Deutschland GmbH, Dr. Frank Voßloh.

Obrázek

Poprvé před běžícími kamerami předává „šéfredaktor markt intern Hans Georg Pauli (třetí  zprava) v sídle firmy v Allendorfu „zlatou partnerskou listinu“ Maxi Viessmannovi, CEO Viessmann Climate Solutions (třetí zleva). Další listiny jsou za první místa v produktových oblastech kondenzační kotle a biomasa, za kotle byla stříbrná listina a tepelná čerpadla dosáhla na 3. místo.

V zastoupení za všechny zodpovědné osoby za produkty přijali další listiny technický ředitel Dr. Markus Klausner a vedoucí marketingu a odbytu Thomas Heim (vpravo) a jednatel společnosti Viessmann Deutschland GmbH, Dr. Frank Voßloh (druhý zprava) a moderátor Jörg Schmidt (vlevo). Všechni byli negativně testováni na koronavirus.

Březen 2021


Obrázek

000000_Obrazek Partneri_312x176px.jpg