Tisíce odborných firem odevzdalo svůj hlas

Viessmann se stal počtrnácté v řadě „odborným partnerem č.1“

Poprvé na špici i v oblasti tepelných čerpadel

Každé dva roky vyzve odborná sekce vytápění časopisu Markt intern německé topenářské firmy, aby zhodnotily výkony výrobců v různých produktových oblastech a oblastech poskytování služeb. I v tomto roce se ankety zúčastnilo tisíce firem a opět vybraly za vítěze firmu Viessmann – už počtrnácté v řadě. Tři první místa a jedno třetí místo zaručily, že celkové vítězství připadlo právě podniku se sídlem v severohesenském městě Allendorf (Eder).

Celkové vítězství a první místa ve třech produktových oblastech

V Informačním středisku akademie Viessmann předal šéfredaktor časopisu Markt intern Hans Goerg Pauli a ředitel nakladatelství Georg Clemens „Zlatou partnerskou listinu“ výkonnému řediteli firmy Viessamnn Joachimu Janssenovi. Jednalo se o listiny za první místa v produktových oblastech kondenzační kotle, topné kotle a tepelná čerpadla a za třetí místo v kategorii kotlů na biomasu.

„Potvrzení naší práce a našeho dobrého partnerství“

Výkonný ředitel firmy Joachim Janssen ve své děkovné řeči zdůraznil, že i když se vítězství dostavilo počtrnácté za sebou, úspěch není samozřejmostí: „Musíme stále tvrdě pracovat.“ Joachim Janssen poděkoval všem zaměstnancům za velké pracovní nasazení a obchodním partnerům za opravdu mimořádný důkaz důvěry. „Ocenění vysoké hodnoty je pro nás potvrzením naší práce a našeho dobrého partnerství,“ řekl výkonný ředitel. „Zároveň považujeme každý hlas za jasný příkaz, abychom v budoucnu nezvolnili a naše přední postavení potvrdili.“

Joachim Janssen byl mimořádně potěšen zvláště prvním místem v kategorii „tepelná čerpadla“, protože se jedná o velmi důležitou technologii budoucnosti právě pro úspěch energetického obratu. V této kategorii zvítězil Viessmann poprvé.

březen 2017