Efektivní šetření energie

Neefektivní zařízení ženou Vaše náklady za energii každý rok nahoru. Oprostěte se od tohoto nepříznivého vývoje a uchopte situaci do vlastních rukou. Oprostěte se od tohoto nepříznivého vývoje a uchopte situaci do vlastních rukou. S produkty a systémy Viessmann můžete vyrábět teplo, chlazení, elektřinu a páru bez kompromisů a ekonomicky.

Zde naleznete přehled nad portfoliem výkonu stejně jako vybrané celosvětové reference.

Příklady systémů Vám dají předběžný přehled o potencionálních úsporách. Pro individuální výpočet bychom Vám rádi doporučili se spojit s naším projektovým oddělením, popř. oddělením energetického poradenství.


Informace

Průmyslové a komerční řešení výroby energie

Viessmann nabízí pro všechny oblasti tepla, páry, elektřiny a chlazení vhodnou nabídku. Zde se dozvíte více o výkonnostním portfoliu a vybraných referenčních instalacích.

Ke stažení (PDF 2 MB)

Databáze referencí

Naši zákazníci po celém světě důvěřují zařízení Viessmann. V databázi najdete náš výběr referencí, zajisté i z Vaší branže či pro Vaši situaci.

Webová stránka

Amortizace

Systémový příklad s ekonomickým znázorněním

Jak ukazují naše systémové příklady s ekonomickým znázorněním, je obnovou či kompletní výměnou energetického zdroje je možné dosáhnout úspory až 30 procent.

Ke stažení (PDF 5 MB)

projektierung-654x359.jpg

Plánování projektu

Chystáte se modernizovat vaše zařízení, máte nějaké další otázky, chcete poradit, a také získat jednotlivé nabídky, kontaktujte prosím naše odborníky.

Vaše kontaktní osoba:

 

Viessmann, spol. s r.o.
Oddělení energetických celků
Chrášťany 189
252 19  Rudná

tel.: 257 090 900
fax: 257 950 306

e-mail: energocelky@viessmann.cz