Je čas na nový začátek

U nejnovější generace kondenzačních kotlů Viessmann s integrovaným rozhraním WiFi jsme zásadně vylepšili a zjednodušili uvedení topného zařízení do provozu. Topenáři a instalatéři mají nyní možnost používat uživatelsky příznivou aplikaci ViStart v chytrých telefonech. S tímto snadno ovladatelným digitálním nástrojem budete v několika krocích intuitivně a srozumitelně provedeni uvedením topného zařízení do provozu.

Racionalizací a digitalizací procesu vkládáme moc nad časem a nad kontrolou zařízení do rukou topenářů a instalatérů. Užitečné tipy a rady jsou k dispozici na každém kroku a poskytují větší sebedůvěru – už nemusíte ztrácet čas telefonáty s technickou podporou! Vzhledem k tomu, že je aplikace koncipována tak, aby zobrazovala všechny kroky kompletně a ve správném pořadí, provede topenáře a instalatéra celým procesem, i když on sám s tímto konkrétním topným systémem předtím ještě nikdy nepracoval. Efektivita, přesnost a nezávislost - to vše v jedné aplikaci!


Stáhnout aplikaci ViStart

Aplikace ViStart je k dispozici zdarma pro mobilní operační systém Apple iOS a Google Android. Aplikaci si stáhněte kliknutím na jeden z níže uvedených odkazů.


Profitujte z těchto výhod

Disponujte všemi klíčovými parametry v aplikaci

Přímé připojení

Jednoduše vytvořte bezpečné připojení topného systému Vitodens nebo Vitovalor k místní bezdrátové síti WiFi. Už nepotřebujete žádné otravné kabely!


Optimalizovaný proces

Optimalizovaný proces

Krok za krokem řízený proces s vysoce přesnými měřeními redukuje složitost. Už nikdy neopomenete ani jeden při krok uvedení topného zařízení do provozu a nemusíte mít obavy, zda se vše povedlo.


Rozšířená systémová nastavení

Rozšířená systémová nastavení

Aplikace ViStart nyní nabízí odborným partnerům Viessmann možnost provést další systémová nastavení přímo z aplikace – např. časové programy, topné okruhy, topné křivky, cirkulace teplé vody a nastavení cirkulačního čerpadla. 


Pozitivní výsledky

Pozitivní výsledky

Aplikace informuje instalatéra pomocí chybových hlášení, pokud jsou ještě některé kroky nedokončené. Po úspěšném dokončení uvedení topného zařízení do provozu se zobrazí potvrzení.


Závěrečné zprávy

Závěrečné zprávy

Jednotlivá nastavení pro každý topný systém jsou po uvedení do provozu zaznamenávána a lze je z aplikace vyexportovat. Tím budete mít vždy k dispozici kompletní záznam o každém jednotlivém topném systému, který jste uvedli do provozu. 


Systémové požadavky

  • Chytrý telefon s Apple iOS od verze 11 a výše nebo Google Android od verze 5.0 a výše
  • Vezměte prosím na vědomí, že tato aplikace v současné době funguje pouze s následujícími topnými systémy s integrovaným rozhraním WiFi: Vitodens 200-W, 222-W, 222-F, 242-F
  • V budoucnu bude podporováno více modelů – takže zůstaňte s námi!