Účty za zemní plyn, které v posledních době rostou, mají negativní dopad na všechny naše rozpočty. Jak se každý měsíc blíží datum faktury, máme strach z budoucích faktur. Pokud chcete, abych se nevzdal svého pohodlí a můj účet byl nižší, zde je jedinečné řešení od společnosti Viessmann.


Výhody aplikace ViCare

Nová řada plynových kondenzačních kotlů Viessmann Vitodens je vybavena funkcemi, které usnadňují úsporu při uživatelsky přívětivém použití a také vynikajícím výkonem a kvalitou. V nových zařízeních řady Vitodens máte nyní svůj kotel na dosah ruky s aplikací ViCare, kterou si můžete nainstalovat do svých chytrých telefonů díky integrované funkci WiFi v zařízení bez placení dalšího poplatku.


S aplikací ViCare si můžete naplánovat denní a týdenní čas a díky tomu, že kotel pracuje při nižších teplotách, když nejste doma, a při vyšších teplotách, když nejste doma, můžete mít vysokou úroveň pohodlí a předcházet zbytečný provoz zařízení jakýmkoliv vzdáleným zásahem, čímž se sníží účty za energie, které platíte. Pomocí aplikace ViCare můžete nejen na dálku nastavit teplotu svého nového plynového zařízení Vitodens. Aplikace ViCare vám nabízí širokou škálu možností, jak nakonfigurovat teplo tak, jak chcete. Neutratíte mnoho energie a ve výsledku můžete ušetřit peníze na účtech.

 Poznejte svou spotřebu. Ušetřete peníze na svém účtu díky chytré technologii!

Díky dokonalé kompatibilitě vašeho nového kotle Viessmann řady Vitodens s aplikací ViCare má aplikace ViCare dokonalý přehled o vaší spotřebě. Můžete se podívat na vaši spotřebu do data uvedení vašeho plynového zařízení do provozu. Můžete si prohlédnout čisté grafy, abyste viděli, jak se vaše spotřeba vyvíjí. S aplikací ViCare pomáhá uživateli nastavit plán získáváním informací o počasí.

 


Upravte teplotu ve svých místnostech svým hlasem s aplikací ViCare!

Ovládání jednotlivých místností můžete provádět také pomocí chytrých termostatických ventilů ViCare. Upravte si své místnosti samostatně na požadovanou teplotu pomocí aplikace ViCare.


Funkce hlasového ovládání (*) ViCare,
"Ahoj Alexo?"
"Alexo, jaká je aktuální teplota v obýváku?"
"Alexo, nastav teplotu v ložnici na 22 stupňů."
Můžete dávat hlasové příkazy jako „Alexo, dej mi na hodinu horkou vodu“.


Výsledek: maximální pohodlí a více úspor.


A vaše data jsou samozřejmě v bezpečí!
Budu platit další poplatky za funkci smart WiFi v mém kotli?

S novou generací kotlů Vitodens můžete ovládat teplotu svého domova pomocí aplikace ViCare, aniž byste museli platit další náklady.

Jak mohu zapnout kotel a vytopit dům, když nejsem doma?

Aplikace ViCare vám umožňuje inteligentně ovládat vaše zařízení Viessmann přes WiFi. Například díky tomu, že vnímá vaši aktuální polohu, zvyšuje teplotu vašeho domova, když se k němu přiblížíte, a přispívá k vašemu účtu tím, že snižuje teplotu v domácnosti, když nikdo není doma.