Progresivní systémová řešení pro rodinné a bytové domy

Pro použití v rodinných nebo bytových domech nabízí firma Viessmann na míru střižená systémová řešení pro všechny energetické nosiče. Ke kompletní nabídce patří kondenzační olejové a plynové kotle, mikrokogenerační jednotky se Stirlingovým motorem popř. palivovým článkem, plynové adsorpční ohřívače včetně kogeneračních jednotek.

Nabídka regeneračních energetických systémů zahrnuje termické solární systémy pro úpravu pitné vody, podporu vytápění a klimatizaci budov včetně speciálních kotlů na palivové dřevo, štěpky a dřevěné peletky. K tomu patří hybridní přístroje, tepelná čerpadla a zásobníkové systémy na led pro využití zemského tepla, spodní vody nebo venkovního vzduchu včetně fotovoltaických a větracích systémů.

> Odborná řada Moderní vytápění (PDF)

 


Produktový program

Níže je uveden přehled rozsáhlého sortimentu Viessmann. Další informace získáte kliknutím na jednu z dlaždic. Můžete také použít vyhledávací filtry pro výběr účelu, pro který má být produkt používán (například pro výrobu tepla) a jaký zdroj energie by měl systém provozovat (například olej, plyn atd.).

Hledám produkt k vytvoření , s provozem na .


Poradenství a servis

Prospekty

Hledáte informace k topnému či systémovému řešení od společnosti Viessmann? Zde si můžete bezplatně objednat prospektový materiál.

K on-line požadavku

Poradenství

Přejete si poradit s topným nebo systémovým řešením od společnosti Viessmann? Vyplňte krátký on-line formulář.

K odbornému poradenství


Další informace k novému vytápění