Vyžádat bezplatné poradenství

Spolehlivé partnerství pro budoucnost

Foto: © A._and_I._Kruk / Shutterstock.com

Společnost Viessmann se vyvinula ze specialisty na topnou techniku v dodavatele inovativních systémových řešení. To je důkazem toho, jak důležitý je pro nás pokrok. Přesto jsme hrdí na své kořeny. To platí i pro naše úspěšné partnerství s instalatéry topných systémů, které trvá již po generace. O to více nás těší, že společnost Viessmann získala v roce 2023 již po sedmnácté v řadě od oborového vydavatelství "markt intern" Zlatý certifikát partnerství (pouze v němčině) jako obchodní partner č. 1. A společně s našimi partnery z oboru bychom rádi toto partnerství dále rozšiřovali. Kombinujeme přitom osvědčené s novým a originálním. Osvědčenou kvalitu, spolehlivost a vzájemnou důvěru spolu s inovativními řešeními a službami, které našim partnerům i jejich zákazníkům usnadňují každodenní život a zároveň pomáhají urychlit přechod k energetice.

Větrací systém Vitovent 300-W, tepelné čerpadlo Vitocal 300-G, zásobník teplé vody a bateriové úložiště elektrické energie Vitocharge VX3.

Společná tvorba inovativních systémových řešení

Přemýšlíme systémově. Proto jsou jednotlivé komponenty topné a klimatizační techniky Viessmann optimálně sladěny již ve výrobním závodě. To znamená, že fungují spolehlivě a efektivně nejen samostatně, ale také jako systém. Díky tomu je usnadněna i práce montážních firem, protože jednotlivé systémové komponenty lze snadno dodatečně vybavit a rozšířit. Ať už instalujete nový topný systém pro svého zákazníka, modernizujete stávající nebo provádíte servis systému – nástroje a služby pro partnery Viessmann vám pomohou.

Výhody pro vás a vaše zákazníky

V úzké spolupráci s našimi partnery pracujeme na službách a nástrojích, které nabízejí instalatérům i jejich zákazníkům skutečnou přidanou hodnotu – od vytváření nabídek a objednávání komponent a náhradních dílů až po uvedení do provozu a údržbu.

Partnerské firmy Viessmann mohou využívat výhody v těchto oblastech:

  • poskytování informací a poradenství pro zákazníky a montážní firmy
  • plánování a nákup kompletních systémů i náhradních dílů
  • instalace a servis pro partnery a jejich zákazníky

Informování a poradenství

Jako náš partner máte kdykoli online přístup k více než 30 000 PDF dokumentům s technickými informacemi o výrobcích i k aktuálním ceníkům. Kromě toho máte k dispozici technický servis Viessmann a inovativní nástroje, které vám pomohou při poradenství zákazníkům. 

Plánování a nákup

Jako partner Viessmann máte přístup k mnoha nástrojům pro plánování jednotlivých komponentů i kompletních systémů vytápění a větrání. Patří sem například speciální aplikace pro dimenzování tepelných čerpadel nebo výpočet potřebné vzdálenosti od sousední nemovitosti na základě hladiny hluku. Obchod Viessmann PartnerShop je kdykoli otevřen, aby bylo možné plány rychle realizovat. Najděte vhodné komponenty, zkontrolujte jejich dostupnost a zadejte objednávku online – na počítači, v kanceláři nebo na cestách. 

Instalace a servis

Úspěšný zákaznický servis se vyznačuje rychlou dostupností za všech okolností. Viessmann ViGuide vám jako montážní firmě nejen usnadní rozšíření služeb v tomto ohledu, ale také ušetří cenný čas. Pokud je topný systém vybaven bránou a zákazník používá aplikaci ViCare, můžete pomocí centrálního ovládacího nástroje sledovat všechny instalace na dálku a v některých případech odstranit případné problémy dříve, než se projeví. Pomocí aplikace pro náhradní díly můžete snadno registrovat instalované výrobky online. Vaši zákazníci pak mohou využít např. prodloužení záruky, která začíná běžet současně s uvedením do provozu.

Komplexní partnerství napříč všemi odvětvími

Společně s našimi partnerskými společnostmi chceme utvářet budoucnost k lepšímu. Abychom toho dosáhli, spoléháme na komplexní partnerství. To zahrnuje také podporu montážních firem v následujících oblastech:

Nezávislí odborníci radí mimo jiné v oblasti provozní analýzy a řízení podniku.

Poskytujeme podporu při zviditelňování vaší firmy, například v oblasti direct mailu a online marketingu.

Nabízíme školení v našich prodejních kancelářích i rozsáhlé možnosti e-learningu.

Podpoříme vás při získávání nových zákazníků a vyřizování dotazů.

Akce jako Viessmann Roadshow a veletrhy zajišťují úzký kontakt s obchodníky.

Úspora času při získávání zákazníků

Aby se naši partneři mohli soustředit na své hlavní oblasti podnikání, poskytujeme jim podporu při získávání zákazníků. Prostřednictvím Viessmann Leads získáte kontakty, které mají skutečný zájem o nákup. 

Informační centrum pro partnery společnosti Viessmann

Jako partneři Viessmann mají montážní firmy přístup k našemu PartnerPortálu. Tam se sdílejí inovace a novinky a všechny služby a aplikace jsou k dispozici ve sdružené podobě po jediném přihlášení. Můžete zde také sledovat stav zakázek a v rámci monitorovací funkce vyvolat informace o zákaznických systémech online. 

Jak se stát partnerem společnosti Viessmann

Pokud jste montážní firma a chcete se stát partnerem Viessmann, můžete tak učinit online v několika málo krocích:

  1. Vyplněný formulář odešlete online.
  2. Naše obchodní zastoupení vás bude kontaktovat.
  3. Obdržíte přístupové údaje k našemu PartnerPortal.
Užitečné odkazy