Vyžádat bezplatné poradenství

Staňte se nyní obchodním partnerem společnosti Viessmann v oblasti elektrotechniky

Význam elektřiny při výrobě tepla roste a přechod na ekologičtější systémy vytápění již není myslitelný bez elektřiny. Společnost Viessmann nabízí systémová řešení pro vaše zákazníky, která jsou perspektivní a odolná vůči budoucnosti. Staňte se partnerem Viessmann a využijte výhod a speciálních nástrojů.

Systémová řešení Viessmann – společná práce na energetické transformaci

Nabízíme systémová řešení, kompletní instalace, které zákazníkům zajistí optimální zásobování energií v jejich domácnostech. Náš sortiment již léta přesahuje rámec klasických zdrojů tepla. Základem našich systémových řešení jsou naše fotovoltaické systémy a systémy pro ukládání energie. Ty nejenže umožňují vašim zákazníkům vyrábět vlastní elektřinu na střeše, ale mohou také zvýšit jejich vlastní spotřebu a podpořit provoz tepelného čerpadla. Všechny prvky jsou již z výroby navrženy a vybaveny tak, aby mohly bez problémů spolupracovat v jednom systému. Mimo jiné lze monitorovat a upravovat toky elektřiny a energie – pro optimální využití energie.

Vitocharge – jednoduše ukládejte samovýrobu elektřiny.

Zejména akumulační jednotka Viessmann Vitocharge nabízí vašim zákazníkům vynikající rozhraní mezi elektřinou, teplem a mobilitou. Vaši zákazníci mají možnost vyrábět vlastní elektřinu pomocí fotovoltaického systému Viessmann, ukládat ji pomocí Vitocharge a využívat ji například k provozu tepelného čerpadla Viessmann. Integrovaný systém řízení spotřeby energie umožňuje mít neustále přehled o spotřebě. 

Vitocharge vyniká jako produkt 3 v 1 a kombinuje fotovoltaický střídač, bateriový střídač a akumulační moduly v jednom zařízení. Tři komponenty jsou integrovány do kompaktního instalačního prostoru, takže Vitocharge je prostorově úsporný. To usnadňuje nejen výběr optimálního místa instalace, ale i samotnou instalaci. Výhodná je v tomto ohledu také zvládnutelná hmotnost. Kromě toho se Vitocharge vyznačuje možností černého startu (obnovení). V systému zůstává dostatek energie na to, aby se po výpadku proudu mohl bez potíží znovu spustit. Kromě toho mají naše zásobníky energie tu výhodu, že při přenosu energie do bateriového měniče nedochází k žádným ztrátám při konverzi.

Jako partner společnosti Viessmann získáte podporu při uvádění do provozu a průběžném servisu prostřednictvím našich snadno použitelných nástrojů, jako jsou ViGuide a Service Assistant.

Výhody pro vás jako partnera Viessmann

Našim partnerům nabízíme mimo jiné rozmanité individuální poradenství. Kromě technických záležitostí zahrnuje také provozní analýzu, řízení podniku a optimalizaci webových stránek. Získáte také podporu při prodeji, údržbě a servisu, stejně jako při marketingových procesech. A kromě osobní konzultace zahrnuje také školení.

 • Osobní konzultace
 • Komplexní podpora prodeje
 • Podpora při údržbě a servisu
 • Digitální služby a náš PartnerPortal
 • Marketingová podpora
 • Rozsáhlá nabídka školení
 • Exkluzivní prohlídky továrny
 • Rychlý servis komponentů a jednotlivých dílů

Staňte se partnerem Viessmann ve 3 jednoduchých krocích

 1. Odešlete vyplněný formulář v části "Prvotní kontakt".
 2. Vaše místní obchodní zastoupení vás bude kontaktovat.
 3. Obdržíte přihlašovací údaje do našeho PartnerPortálu.

Naše nástroje a služby: optimálně přizpůsobené elektrikářům

Jak již bylo zmíněno, jsme vám k dispozici v mnoha procesech od prodeje až po zákaznickou podporu a údržbu systému. Pokud jste partnerem společnosti Viessmann, nabízíme vám k tomuto účelu širokou škálu nástrojů a služeb. 

Užitečné odkazy