Vyžádat bezplatné poradenství

Viessmann One Base – přizpůsobte svůj domov budoucnosti

Přehled vašich výhod
plainpicture / Kniel Synnatzschke

Viessmann One Base vám nabízí snadný, spolehlivý a rychlý způsob ovládání celého energetického systému prostřednictvím aplikace. Nová platforma spojuje vaše přístroje a elektronické aplikace do jednoho klimatického a energetického řešení pro váš dům. Spotřebujete méně energie, snížíte svou uhlíkovou stopu a budete mít neustále přehled o svých nákladech. Připravte svůj domov na zelenou budoucnost s Viessmann One Base!

Potřebujete pouze jeden systém

Platforma integruje všechna již používaná řešení chytré domácnosti, a to bez problémů a bezdrátově. A podle potřeby můžete snadno přidávat další služby a zařízení, například nový Wallbox pro nabíjení elektromobilu. Viessmann One Base je kompatibilní se všemi dalšími digitálními službami. K ovládání služeb a zařízení integrovaných do platformy můžete jednoduše používat hlasové asistenty, jako jsou Amazon Alexa a Google Assistant. S Viessmann One Base vybavíte svůj dům rozšiřitelným energetickým systémem, který je odolný vůči budoucnosti a který vám nabízí dlouhodobé perspektivy.

  

Vždy v těch nejlepších rukou

Viessmann One Base se snadno a rychle ovládá pomocí aplikace ViCare.

Potřebujete pouze aplikaci ViCare  – o zbytek se postará integrovaný systém Viessmann Energy Management. Aplikace umožňuje rychlé a snadné ovládání Viessmann One Base. Váš dodavatel může také na dálku sledovat váš systém a okamžitě elektronicky řešit případné poruchy. Už si nemusíte domlouvat čas, kdy vám servisní technik zavolá, a odpadá také zbytečné cestování. Nechte svého servisního technika, aby se staral o váš systém.

Energetický kokpit aplikace ViCare

Energetický kokpit a analytický nástroj aplikace ViCare

Pomocí energetického kokpitu v aplikaci ViCare můžete sledovat všechny toky energie ve vaší domácnosti. Analýza ukazuje aktuální a minulou úroveň soběstačnosti a spotřeby v místě domácnosti.

Viessmann One Base – přehled vašich výhod

  • Pohodlí: svůj topný systém ovládáte prostřednictvím aplikace a můžete připojit zařízení a služby, které chcete používat, jako je Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant a mnoho dalších.
  • Efektivita: platforma propojuje a optimalizuje toky energie pro obzvláště efektivní, a tedy i úsporný provoz.
  • Jistota: Váš dodavatel vytápění je automaticky informován o všech závadách a může provést nápravná opatření dříve, než se situace vymkne kontrole.
  • Udržitelnost: dlouhodobá integrace všech potřebných digitálních služeb, modernizace a rozšíření produktů, jako je fotovoltaika s bateriovým úložištěm a Wallbox pro e-mobilitu.

Následující video ukazuje, jak One Base posune vaše řešení klimatizace na novou úroveň efektivity na příkladu nového systému Vitocal:

Ovládání pomocí našich radiátorových termostatů ViCare

Termostatické radiátorové ventily ViCare

Termostatické radiátorové ventily ViCare umožňují jednoduché ovládání jednotlivých místností prostřednictvím aplikace nebo hlasového příkazu, např. pomocí Amazon Alexa.

Užitečné odkazy