Vyžádat bezplatné poradenství

Partnerství FC Bayern Mnichov & Viessmann

Viessmann je oficiálním klimatickým partnerem FC Bayern Mnichov.

Sportovní sponzoring ve společnosti Viessmann

Sportovní sponzoring má ve společnosti Viessmann dlouhou tradici: rodinný podnik se již více než 25 let angažuje v zimních sportech. Počínaje sáňkařským sportem, zimním závodním sportem, při kterém se jezdí na saních po umělých tratích se strmými náklony, se společnost Viessmann stala nedílnou součástí většiny severských zimních sportů se zaměřením na skoky na lyžích a biatlon. Od roku 2018 se do portfolia sportovních sponzorů přidal také fotbal.

Globální hráč: Viessmann a FC Bayern

Sponzorství německého rekordního mistra FC Bayern Mnichov se stalo důležitou součástí sportovního angažmá společnosti Viessmann. Mezinárodní partnerství těchto dvou globálních hráčů, kteří jsou oba lídry na trhu ve svých odvětvích, začalo v Číně, kde se společnost Viessmann stala v roce 2018 oficiálním regionálním partnerem FC Bayern. Na mnoha místních fotbalových školách a turnajích se uskutečnila široká škála aktivit.

Rozšíření partnerství

V reakci na úspěšné partnerství rozšířila společnost Viessmann v roce 2021 své závazky vůči FC Bayern na region jihovýchodní Asie a stala se oficiálním klimatickým partnerem FC Bayern Mnichov ve vybraných evropských zemích (Francie, Španělsko, Polsko, BeNeLux a Rusko) pro odvětví vytápění, klimatizace, chladicí a ventilační techniky. Od začátku sezóny 2022/23 rozšířila společnost Viessmann své partnerství s FC Bayern Mnichov na globální.

Udržitelné zapojení

Fotbal je celosvětovou vášní a potřeba globálně usilovat o klimatické cíle se lidem stále silněji dostává do hlavy. Právě k tomu mohou přispět dvě silné značky s vášní pro sport a nejlepší technologie šetřící klima. Cílem partnerství je podpořit udržitelné využívání zdrojů pro budoucí generace v regionu. Pro společnost Viessmann je udržitelnost jádrem jejího firemního záměru "Vytváříme životní prostor pro budoucí generace".

  

Viessmann: oficiální klimatický partner FC Bayern Mnichov.