Vyžádat bezplatné poradenství

Místní obchodní partneři ve Vaší blízkosti

Najděte nyní dodavatele pro své řešení!

Najděte si toho správného obchodního partnera pro instalaci, údržbu a poradenství ve vašem okolí!

Váš místní partner Viessmann vám poskytne bezplatné, nezávazné a individuální poradenství. Hledáte ve svém okolí obchodního zástupce Viessmann? Stačí zadat vaši adresu do políčka "Najít odborného partnera", vybrat si odborníka na montáž či servis a kliknout na "Spustit vyhledávání". Poté obdržíte přehled odborných partnerů Viessmann s adresou, telefonem, internetovou/emailovou adresou a plánováním trasy.

Specialisté na instalaci, údržbu a servis našich topných systémů.

Kromě komplexního poradenství nabízejí odborní partneři také prodej a montáž topných systémů Viessmann. Jednou ze služeb našich obchodních partnerů je také zákaznický servis, který přesahuje rámec instalace a zahrnuje také opravy a pravidelnou údržbu. Odborní partneři jsou námi průběžně školeni, a proto jsou obeznámeni s produkty a jejich inovacemi. V případě dotazů na přesné ceny za instalaci a další příslušenství se obraťte na své topenáře, protože pouze oni nejlépe znají místní podmínky.

Místní odborní partneři

Zadejte své PSČ a najděte zkušeného odborného partnera Viessmann ve svém okolí.

Rozsáhlá nabídka služeb obchodních partnerů společnosti Viessmann

Existuje mnoho důvodů, proč hledat dodavatele vytápění. Možná stavíte a chcete efektivní topný systém, který je pečlivě přizpůsoben budově a potřebě tepla? Nebo jste si možná všimli, jak prudce v posledních letech vzrostly náklady na vytápění? Nemusí to být nutně způsobeno rostoucími náklady na plyn nebo olej; příčinou může být i samotný zastaralý topný systém. Možná musíte topný systém neustále odvzdušňovat nebo vydává podivné zvuky? V tom případě byste měli zavolat dodavatele topení. Ten může zkontrolovat, co je špatně, a buď provést příslušné úpravy, nebo se postarat o opravu.
  

Nabídka služeb a produktů našich obchodních partnerů Viessmann je proto rozmanitá:

  • Nezávazná individuální konzultace, a to i na místě.
  • Konkrétní doporučení, které zdroje energie jsou pro vás nejvhodnější: plyn, solární energie, vzduchová a geotermální energie.
  • Informace o hospodárných kombinacích různých zdrojů energie.
  • Kontrola spalinových cest vaším topenářem či servisním technikem po konzultaci s revizním technikem spalinových cest pro další využitelnost.
  • Výpočet potřeby tepla/vody na vytápění vaší domácnosti/nemovitosti.
  • Přehledný výpočet možných úspor nákladů na vytápění po modernizaci.
  • Informace o státních dotacích na nový topný systém a podpora při podávání žádostí o dotace.
  • Výpočet doby návratnosti vašeho nového topného systému.
  • Odborná údržba a servis náhradních dílů.
Užitečné odkazy