Vyžádat bezplatné poradenství

Viessmann Climate Solutions: společnost s vizí a tradicí

Kontaktujte nás

Značka Viessmann již desítky let pomáhá zlepšovat kvalitu života lidí pomocí inovativních technologií – nejdříve pouze v oblasti vytápění. Za tu dobu se společnost vyvinula z výrobce topných systémů v poskytovatele inteligentních řešení v oblasti vytápění a energie. Technický pokrok však není jediným cílem společnosti Viessmann. Udržitelné myšlení a jednání jsou také pevně zakotveny ve firemních hodnotách. Viessmann Climate Solutions tak pomáhá vytvářet a zachovávat životní prostor pro budoucí generace.

  

Rodina Viessmann je velká a mezinárodní

Z Allendorfu do celého světa. Od svého založení v roce 1917 se společnost Viessmann neustále roste. Společně s partnery z různých odvětví pracují naši zaměstnanci každý den na tom, aby splnili neustále se měnící požadavky zákazníků a změnili zásobování energií tak, aby bylo udržitelné.

  

Žít a realizovat udržitelnost

Jako společnost s více než 100letou historií se Viessmann Climate Solutions zaměřuje na dlouhodobé cíle. Například pokud jde o jednu z největších výzev dneška – přechod na novou energetiku. Trh s vytápěním nabízí obrovský potenciál úspor energie. Jako součást tohoto trhu si je Viessmann Climate Solutions vědom své odpovědnosti. Jedním z cílů je aktivně utvářet transformaci tohoto odvětví a prosazovat nahrazování fosilních paliv obnovitelnými zdroji energie. To se odráží v produktovém portfoliu společnosti i v dalších oblastech.

  

Spojení ekonomických, ekologických a sociálních cílů

Společnost Viessmann Climate Solutions se zaměřuje na udržitelnost jako na průsečík ekonomiky, životního prostředí a sociální angažovanosti. To dokládá řada řešení a projektů – od inovativních systémů vytápění na vodík až po mezinárodní projekty zalesňování. Další ambiciózní cíle, které společnost Viessmann v současnosti sleduje, jsou uvedeny ve zprávě o klimatu zveřejněné na konci roku 2021. Cíle čistých nulových emisí má být dosaženo do roku 2050, a to jak ve vlastních provozech, tak v hodnotových řetězcích, jichž je společnost Viessmann Climate Solutions součástí.

Užitečné odkazy