Vyžádat bezplatné poradenství

Vyžádejte si odbornou konzultaci – rychle a nezávazně

Dotaz na stávající systém

Pracujete na stavebním projektu a potřebujete dobrý plán pro nový topný systém? Možná je váš starý topný systém vadný nebo je tak neefektivní, že vaše náklady na vytápění už léta prudce rostou? Nebo možná potřebujete podporu v oblasti topné techniky pro svůj další velký projekt? Ať už se jedná o novostavbu nebo modernizaci, společně pro vás najdeme nový systém vytápění.

Jak si můžete vyžádat konzultaci u partnera Viessmann?

Při přípravě výměny, modernizace nebo novostavby se jistě setkáte s několika otázkami, jako např.: Který topný systém by to měl být? Moderní kondenzační technika pracuje na bázi plynu. Pokud naopak chcete přejít na obnovitelné zdroje energie, je dobrou volbou tepelné čerpadlo, které využívá bezplatnou ekologickou energii. Na naší stránce "Chytré tepelné čerpadlo" najdete podrobné informace o tepelných čerpadlech.

6 jednoduchých kroků k odborné konzultaci

  • Vyplňte krátký formulář.
  • Zástupce společnosti Viessmann vás bude kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, aby s vámi projednal váš požadavek a případně doplnil informace.
  • Společnost Viessmann předá vaši žádost certifikovanému partnerovi Viessmann. Vezměte prosím na vědomí, že to může trvat o něco déle v závislosti na ročním období a situaci se zakázkou.
  • Kontaktní údaje na partnera Viessmann obdržíte e-mailem. Aktivně ho kontaktujte a domluvte si s ním termín konzultace.
  • Váš odborný partner ve Vaší blízkosti prověří podmínky na místě a individuálně vám poradí, které produkty Viessmann jsou pro vás vhodné.

 

Jak vás Viessmann podporuje odborným poradenstvím

V tomto bodě jsme jako Viessmann prostředníkem mezi vámi a našimi certifikovanými partnery. Ti jsou nezávislými společnostmi, a proto jsou zodpovědní za to, aby vás kontaktovali sami.

My vás samozřejmě doprovodíme a v případě potřeby podpoříme odborným poradenstvím našich partnerů. 

Upozorňujeme, že naši specializovaní partneři mohou být v současné době velmi vytížení a mohou vás kontaktovat se zpožděním. Proto se na svého specializovaného partnera obracejte proaktivně. 

Zpoždění se v současné době může také týkat dodacích lhůt našich produktů. Z důvodu omezených dodávek mohou být dodací lhůty vybraných produktů v současné době delší než obvykle. Prosíme o pochopení a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu.

Vyžádejte si odbornou konzultaci pro komerční nebo průmyslový sektor.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku v dlouhodobém horizontu je třeba zvážit více než jen správný energetický systém pro komerční nebo průmyslovou budovu – návrh, realizace a podpora celého projektu musí být také přizpůsobeny na míru. Vyžádejte si nezávaznou odbornou konzultaci a my vás podpoříme na cestě k novému systému vytápění nebo vhodnému systémovému řešení. Za tímto účelem vyberte ve formuláři příslušné možnosti a my vás budeme neprodleně kontaktovat, abychom s vámi probrali podrobnosti.

Užitečné odkazy