Vyžádat bezplatné poradenství

Staňte se partnerem společnosti Viessmann

Foto: © fizkes / Shutterstock.com

Partneři pro další generace.

S obchodem úzce spolupracujeme již po generace. Tímto způsobem přebíráme spolu s našimi partnery odpovědnost za budoucí generace. Toto partnerství je nám blízké. O to více nás těší, že společnost Viessmann získala v roce 2023 již po sedmnácté v řadě od oborového vydavatelství "markt intern" "Zlatý certifikát partnerství (pouze v němčině)". Rádi bychom toto výjimečné partnerství ve spolupráci s vámi posunuli dál. Protože jen společně můžeme zvládnout výzvy budoucnosti. Rádi bychom se také zaměřili na rozšíření našeho partnerství s elektrikáři a solárními techniky, protože klimatické systémy, solární technika a elektřina jsou si stále bližší.

Sledujte webové stránky viessmann.live. Dozvíte se o nadcházejících akcích našich partnerů, nových produktech a propagačních akcích.

Jak se stát partnerem společnosti Viessmann

Foto: © SpeedKingz / Shutterstock.com
  1. Vyplňte a odešlete formulář "První kontakt".
  2. Místní prodejní kancelář se s vámi spojí a přidá vás do naší zákaznické základny.
  3. Obdržíte přístupové údaje pro PartnerPortal

Služby pro partnery společnosti Viessmann

Jako spolehlivý partner nabízí Viessmann instalatérům topných systémů, solárním technikům a elektrikářům řadu výhod. Využijte je a získejte rozhodující konkurenční výhodu pro všechny oblasti svého podnikání!

Osobní konzultace
Rychlá doprava komponentů a jednotlivých dílů
Komplexní podpora prodeje
Podpora při údržbě a servisu
Digitální služby a portál pro obchodní partnery
Marketingová podpora
Rozsáhlá nabídka školení
Exkluzivní prohlídky továrny

Osobní konzultace

Kromě technických záležitostí vám prostřednictvím nezávislých odborníků poradíme také v oblastech, jako je provozní analýza, řízení podniku a optimalizace webových stránek.

Rychlá doprava komponentů a jednotlivých dílů

Náš spolehlivý logistický systém nám umožňuje zpracovat vaše objednávky co nejrychleji. 

Komplexní podpora prodeje

Kromě interních a externích prodejců společnosti Viessmann vás podporujeme mnoha nástroji, jako jsou online objednávkový systém, elektronické ceníky atpod.

Podpora při údržbě a servisu

Náš technický servis je vám k dispozici, pokud jde o uvedení do provozu, údržbu nebo řešení problémů. Naše nabídka zahrnuje 24hodinovou pohotovostní službu, technický servis na místě a poskytování návodů k instalaci a servisu.

Přístup k digitálním službám a portálu obchodních partnerů

Ať už se jedná o prohlížeče schémat CAD, databáze, online objednávkové služby nebo kompletní řešení pro projektování budov, na portálu obchodních partnerů najdete všechny užitečné informace, které vám pomohou s poradenstvím a dotazy zákazníků.

Marketingová podpora

Upozorněte své zákazníky a zájemce ve svém okolí na svou firmu a na vyspělou topnou techniku Viessmann. Ať už se jedná o lokální reklamu, direct mail nebo online marketing: podpoříme vás při zviditelňování vaší firmy.

Rozsáhlá nabídka školení

Společnost Viessmann pravidelně nabízí semináře, školení a možnosti e-learningu týkající se výrobků. Ty zahrnují prezentace výrobků a výuku důležitých postupů pro uvedení do provozu nebo údržbu.

Exkluzivní prohlídky výrobního závodu

Kromě seminářů, které nabízí Akademie Viessmann, máte také možnost nahlédnout do našich továren a naživo si vyzkoušet sestavování kotle v sídle naší společnosti v německém Allendorfu (Eder).

Partnerství pro efektivní systémová řešení

Nabízíme efektivní systémová řešení pro optimální dodávky energie. Kromě technologií pro vytápění a chlazení zahrnují také solární termiku a fotovoltaiku. Jednotlivé komponenty jsou navrženy tak, aby spolu bez problémů spolupracovaly. S našimi řešeními jsou koordinovány také naše digitální služby a služby s přidanou hodnotou. Vám i vašim zákazníkům nabízejí nové možnosti a další pohodlí.

Inovativní řešení pro řadu oblastí použití

Rozsáhlý program Viessmann nabízí řešení na míru s efektivními systémy a výkony od 1 do 120 000 kW pro všechny oblasti použití a všechny zdroje energie. Zjistěte více o systémových řešeních pro vaše zákazníky.

Užitečné odkazy