Vyžádat bezplatné poradenství

Na první pohled: Informace a podpora pro dodavatele

Foto: © Phonix_a Pk.sarote / Shutterstock.com

Společnost Viessmann již po generace úzce spolupracuje se svými obchodními partnery. Tato partnerství se v průběhu desetiletí rozrostla a rádi bychom je dále rozšiřovali. Protože jen společně s montážními techniky, elektrikáři a solárními techniky můžeme zvládnout výzvy spojené s přechodem na novou energetiku a vytápění. Obchodní partneři jsou spojovacím článkem mezi společností Viessmann a koncovými zákazníky. Proto nás velmi těší, že společnost Viessmann byla v roce 2023 oborovým vydavatelstvím "markt intern" již po sedmnácté v řadě vyhlášena obchodním partnerem č. 1.

Partnerství za rovných podmínek

Neustálá výměna názorů s našimi partnery je pro nás důležitá. To vytváří základ pro úspěšnou spolupráci a umožňuje nám vyvíjet nástroje a služby, které vytvářejí optimální podmínky pro práci se stále složitějšími systémovými a energetickými řešeními. Ty jsou k dispozici na jednom místě – na Viessmann PartnerPortal. V této centrální informační platformě pro naše partnery vás informujeme o novinkách a inovacích a poskytujeme řadu služeb a aplikací – stačí se jen jednou přihlásit.

Jako partner Viessmann můžete využívat i tyto výhody:

  • Osobní konzultace
  • Rychlý servis jednotlivých dílů a komponentů
  • Komplexní podpora prodeje
  • Podpora při servisu a údržbě
  • Marketingová podpora
  • Rozsáhlá nabídka možností dalšího vzdělávání
  • Exkluzivní prohlídky továrny

Chcete se stát partnerem společnosti Viessmann? Podívejte se na tento odkaz a zjistěte, jak je to snadné:

Naše partnerství s montážními firmami

Foto: © A. a I. Krukovi / Shutterstock.com

Společnost Viessmann má kořeny v topné technice. Dnes však sortiment zahrnuje mnohem více než jen klasické zdroje tepla. Zaměřuje se spíše na systémová řešení pro vytápění, chlazení a větrání. Koncovým uživatelům nabízíme řešení založená na různých zdrojích energie. Jako váš partner jsme tu pro vás, abychom vás podpořili. Nabízíme například různé služby a nástroje pro montážní firmy, které usnadňují cenové nabídky, plánování, instalaci a údržbu topných systémů.  

Naše partnerství s elektrikáři

Foto: © Krasula / Shutterstock.com

Teplo a elektřina se stále více rozvíjejí společně. V tomto ohledu se změnilo i portfolio výrobků Viessmann. Kromě elektrických zdrojů tepla zahrnuje také fotovoltaické systémy a odpovídající systémy skladování elektrické energie. To umožňuje vašim zákazníkům vyrábět vlastní elektřinu a spotřebovávat ji v případě potřeby – například pro provoz tepelného čerpadla nebo nabíjení elektromobilu. Jako partner společnosti Viessmann můžete využívat naše aplikace a služby pro elektrikáře.  

Naše partnerství se solárními techniky

Foto: © anatoliy gleb / Shutterstock.com

Moderní solární technologie je doplňkem topného systému, který šetří zdroje. Proto se tato technika nachází i v sortimentu Viessmann. Svým zákazníkům tak můžete nabídnout systém pro udržitelnou výrobu energie z jednoho zdroje. A navíc využijete naše služby a aplikace pro solární techniky. Ty vám pomohou například s vypracováním návrhu a výpočtů fotovoltaického systému nebo s rychlým a snadným vytvářením cenových nabídek. Jako váš partner vám také pomůžeme zvládnout byrokracii.

Užitečné odkazy