Vyžádat bezplatné poradenství

Společně šetříme energii!

Požádejte o konzultaci nyní
(Foto: © lovelyday12 / Shutterstock.com)

#ZačínáToUNásdoma  – pro naše klima a bezpečnou zimu

Vytápění tvoří velkou část celkové spotřeby energie v domácnostech. Podle vládních údajů jsou to více než dvě třetiny. Energetická účinnost je proto v této oblasti obzvláště důležitá. Pomáhá šetřit zdroje a snižovat emise a náklady na energii. Témata, která jsou aktuálnější než kdy jindy. Abychom vám pomohli šetřit energií a společně něco změnit, spustili jsme #ZačínáToUNásdoma  – kampaň se spoustou užitečných tipů a řešení pro úsporu energie.

Návody na zvýšení energetické účinnosti

V našich návodech se dozvíte, jak vhodnými opatřeními dosáhnout vyšší energetické účinnosti vytápění – od jednoduchého nastavení termostatů vytápění až po hydraulické vyvážení. Ale i mimo to získáte tipy, jak učinit každodenní život ve vlastní domácnosti energeticky účinnějším, šetřit cenné zdroje a zároveň snížit náklady.

Řešení a opatření pro vyšší účinnost – a klima

Uvědomte si svůj vlastní vliv na klima a přijměte vhodná opatření k jeho pozitivnímu ovlivnění. Řešení Viessmann vám to ještě více usnadní. Inteligentní propojení topné a klimatizační techniky nejen zvyšuje komfort, ale také pomáhá identifikovat a využít potenciální úspory. Existují však i způsoby, jak pomoci klimatu mimo vlastní domov. Přečtěte si více o konkrétních krocích.

Užitečné odkazy