Vyžádat bezplatné poradenství

Budoucnost solárních techniků – s obchodním partnerem č. 1

Foto: © Studio.51 / Shutterstock.com

Jako rodinný podnik s dlouhou tradicí jsme vždy vynikali silným partnerstvím s obchodem. Vždyť uvádění našich hodnot do praxe – udržitelnost, spoluvytváření a vytváření světa, ve kterém stojí za to žít i pro budoucí generace – by nebylo možné bez spolupráce s našimi partnery z oblasti obchodu. Díky tomuto cíli se společnosti Viessmann podařilo v roce 2023 již po sedmnácté v řadě obhájit titul "obchodní partner č. 1". V následujících kapitolách se dozvíte, jaké výhody pro vás má naše firemní kultura, nabídka řešení a služeb, když se stanete obchodním partnerem společnosti Viessmann.

Řešení, kterým mohou obchodní partneři důvěřovat – solární technici, kterým důvěřují jejich zákazníci.

Aktivní partnerství mezi společností Viessmann a obchodem je faktorem úspěchu vaší společnosti zabývající se solární technikou. Naše kategorie výrobků a služeb patří k tomu nejlepšímu, co trh nabízí. To však samo o sobě není zárukou úspěchu. Naslouchat, reagovat na požadavky našich partnerů a získávat rok co rok jejich důvěru v naše výrobky a řešení – to jsou skutečné základy úspěšné spolupráce, a to již 30 let.

Naše služby pro solární techniky – od konzultace až po dlouhodobou podporu

Spektrum služeb, které vám jako partner nabízíme, zahrnuje širokou škálu řešení. Níže najdete přehled služeb, které můžete jako obchodní partner Viessmann v oblasti solární techniky využít.

Služba

Popis

 

Osobní konzultace

Ať už se jedná o provozní analýzu, řízení podniku, optimalizaci webových stránek nebo technické záležitosti – nezávislí odborníci vám poradí a pomohou v různých oblastech.  

Servis komponentů a jednotlivých dílů

Spolehlivý logistický systém pro zpracování vašich objednávek. Objednávky se přijímají do 14 hodin daného dne, aby byly co nejdříve zpracovány a mohly být odeslány z našeho regionálního skladu. 

 

Podpora prodeje

Naši interní i externí prodejci vám poskytnou spolehlivou podporu. Kromě toho máte k dispozici řadu nástrojů, které vám pomohou s prodejem, například online objednávkový systém, elektronické ceníky nebo komplexní financování prodeje.

 

Podpora při údržbě a servisu

Náš technický servis je vaším kvalifikovaným kontaktním partnerem pro uvedení do provozu, údržbu, řešení problémů a poskytování návodů k instalaci a servisu – v případě potřeby i přímo na místě.

 

Digitální služby a PartnerPortal

Partnerský portál je naše informační centrum pro kvalifikované obchodní partnery. Zde najdete na první pohled všechny informace potřebné pro konzultace a dotazy zákazníků.

 

Marketingová podpora

Společnost Viessmann vám pomůže s jistotou uvést váš podnik na trh. Nabízíme vše, co potřebujete, abyste přitáhli pozornost zákazníků a zájemců ve vašem regionu k rozsáhlému sortimentu – od online marketingu až po direct mail a střešní nosiče.

 

Školení

Program seminářů, které nabízí Akademie Viessmann, pravidelně zahrnuje semináře týkající se produktů, školení a možnosti e-learningu. Zahrnuje prezentace výrobků a výuku důležitých postupů pro uvedení do provozu nebo údržbu.

 

 

 

 

Digitální služby a PartnerPortal

Prostřednictvím portálu PartnerPortal je k dispozici řada služeb, které vám pomohou s poradenstvím a dotazy zákazníků. Počítačový prohlížeč schémat pomáhá zákazníkům vizuálně při používání zařízení Viessmann a poskytuje příklady systémů. Databáze, online objednávková služba nebo kompletní řešení pro plánování staveb usnadňují konzultace. Díky partnerství se společností Viessmann navíc získáte další digitální služby. Jako partner solárních techniků obdržíte kompletní projektový plán prostřednictvím centra nabídek. Kompletní podpora je vám k dispozici ve všech fázích instalace – od plánování až po dimenzování a realizaci.

Bateriové úložiště elektrické energie Vitocharge: modulární systém pro ukládání energie

Vaši zákazníci se liší stejně jako jejich vzorce spotřeby energie. Právě proto jsme naši jednotku pro ukládání energie Vitocharge VX3 vybavili integrovaným systémem řízení spotřeby energie. Ten umožňuje optimální řízení individuální úrovně spotřeby zákazníků. Vitocharge je jednoduchý, plánovatelný systém ukládání energie pro vlastní zásobování uživatelů fotovoltaickými články, který vám jako partnerovi nabízí následující výhody:

 • Řešení 3 v 1: Vitocharge: fotovoltaika, baterie a hybridní úložný systém v jediném zařízení.
 • Tři úložné kapacity, každá s kompaktním designem
 • Jednoduchá instalace díky zvládnutelné hmotnosti
 • Flexibilní instalace – montáž na stěnu nebo na podlahu
 • Zjednodušené a rychlé uvedení do provozu prostřednictvím aplikace ViGuide
 • Rozhraní EEBUS pro variabilní integraci systémů řízení energie

Další výhody v detailu

Jako obchodní partner společnosti Viessmann v oblasti solární techniky využíváte výhod partnerství za rovných podmínek, které trvá již řadu let. Některé ze zde uvedených inovací byly vyvinuty ve spolupráci s obchodem. Především však Viessmann nabízí celou řadu nástrojů a aplikací, které spolu přesně spolupracují a osvědčily se v praxi. Vše z jedné ruky – od společnosti, která si dala za cíl vytvářet komplexní řešení pro partnery a zákazníky.

 • Vyhledávání obchodních partnerů - Zákazníci společnosti Viessmann vás mohou najít jako partnera online prostřednictvím vyhledávání obchodních partnerů.
 • Jako první obdržíte nejnovější informace od společnosti Viessmann o produktech, právních předpisech a důležitých novinkách z oboru.
 • Servisní aplikace ViGuide slouží k rychlému a snadnému uvedení systémů do provozu. Desktopová aplikace ViGuide umožňuje vzdálené sledování systémů pomocí centrálního ovládacího nástroje.
 • Nová integrovaná nabídka řešení Viessmann nabízí širokou škálu služeb s přidanou hodnotou, digitálních služeb, propojení napříč platformami, produktů a systémů pro využití solární energie.
 • Získejte pro své podnikání bezplatné a velmi perspektivní potenciální zákazníky a spravujte je online.
Užitečné odkazy