Vyžádat bezplatné poradenství

Integrovaný program řešení Viessmann

Vyžádejte si odbornou konzultaci

Digitalizace a přechod k energetice představují výzvu i pro společnost Viessmann. Zároveň však představují největší příležitosti v naší více než stoleté historii. Jedno je jisté – společně s našimi partnery z nich vytěžíme maximum. Za tímto účelem jsme podrobili naši společnost komplexní strategické reorganizaci. Nejrozhodnější změna: Z čistě topenářského výrobce se Viessmann stal dodavatelem řešení pro celý obytný prostor - uvnitř i vně budovy.

"Vytváříme obytný prostor pro příští generace." Toto motto znamená, že přebíráme odpovědnost za obytný prostor budoucích generací – mít pohodlné bydlení; žít společně v obcích a městech; a chránit naši planetu. Za prvé je to v souladu s tím, jak jako rodinná firma vnímáme své hodnoty. Za druhé je to přesvědčivá nutnost vyrovnat se s digitalizací a energetickou transformací.

Pro tento nový pohled je zásadní integrovaná nabídka řešení společnosti Viessmann s naší bezproblémovou kombinací produktů, digitálních služeb a všech doplňků. Nejdůležitější však je, že naše řešení sjednocují minulost a budoucnost společnosti Viessmann do jedné přehledné struktury.

Integrovaný program řešení Viessmann

Produkty a systémy

Tato nová nabídka je založena na nejširším výběru produktů a systémů v našem oboru. Teplo, energie, větrání – Viessmann dnes využívá všechny zdroje energie a technologie k vytvoření pohodlných a energeticky úsporných domů. Od klasické spalovací techniky přes kombinovanou výrobu tepla a elektřiny až po využití solární energie. To je to, co jsme zvyklí dělat. V čem jsme úspěšní již desítky let. A je to místo, kde budeme i v následujících letech rozšiřovat naše portfolio řešení.

Pokud se podíváme na úroveň klimatických změn a znečištění ovzduší, které je ve světě již nyní, je to jasné: chlazení a čištění vzduchu jsou stále důležitější – v některých případech dokonce životně důležité – v obydlích po celém světě. I pro tuto oblast jsme již vyvinuli řešení v podobě účinných systémů chlazení a mechanického větrání a úspěšně je uvedli na trh.

Produkty a systémy jsou naším původem. Jsou to však sítě, které v příštích letech výrazně změní způsob jejich využití a dalšího vývoje. Každé zařízení Viessmann bude možné modernizovat, a proto se bude v průběhu své životnosti stále lépe přizpůsobovat potřebám uživatelů a také nastavovat nové standardy v oblasti komfortu a ochrany klimatu.

Připojení a platformy

Předpokladem je připojení k internetu. V naší nabídce integrovaných řešení to umožňují správné platformy a konektivita. Především řídící systémy  Vitoconnect a Vitocontrol. Je to svět plný příležitostí, ve kterém budeme naše partnery a zákazníky neustále podporovat novými řešeními pro jejich obytné prostory.

Digitální služby

Digitální služby doplňují nabídku produktů a platforem. Podporují uživatele při ovládání jejich systémů a obchodní partnery při jejich uvádění do provozu a servisu. Například aplikace ViCare umožňuje každému majiteli systému pohodlně nastavit ideální klima v místnosti prostřednictvím chytrého telefonu. Aplikace ViGuide je určena pro online podporu obchodních partnerů a zajišťuje jednoduché, rychlé a bezpečné uvedení do provozu.

Užitečné odkazy