Vyžádat bezplatné poradenství

Partnerství s developery

Obrázek: © Bluedog Studio / Shutterstock.com

Viessmann podporuje stavebníky masivních a montovaných domů při řešení výzev budoucnosti

Svět se mění, a abychom tuto změnu pozitivně ovlivnili, spojujeme síly se silnými partnery. Mezi tyto partnery patří výrobci masivních domů, výrobci montovaných domů a developeři. Společně s nimi můžeme zvládnout velkou výzvu tohoto desetiletí, ochranu klimatu. Protože se to týká nás všech. Pro vás, naše partnery ve stavebnictví, znamená ochrana klimatu v neposlední řadě to, že se při svých stavebních projektech a rekonstrukcích potýkáte se stále většími požadavky. Patří mezi ně:

 • Energetická účinnost
 • Využívání obnovitelných zdrojů energie
 • Udržitelnost
 • Zvyšující se právní požadavky

Tyto body je třeba dodržovat a provádět. Ve společnosti Viessmann vás v tomto procesu podporujeme jako partner. Protože považujeme za svůj úkol jít odvážně vpřed. Digitalizaci a přechod k energetice vnímáme jako příležitost. Proto se snažíme trvale zlepšovat kvalitu života uvnitř i vně budov pomocí inteligentních klimatizačních a systémových řešení a zajistit pohodlný životní styl. Proto jsou vám k dispozici naši manažeři pro klíčové zákazníky "Stavebnictví" – v případě potřeby rychle a přímo na místě. V následujících kapitolách se dozvíte, v jakých oblastech nabízíme podporu.

Podpora plánování

Společnost Viessmann vám nabízí podporu při plánování v oblasti vytápění, chlazení, větrání a energetiky. Následující seznam poskytuje přehled výhod.

 • Individuální podpora při plánování projektů
 • Kombinace systémů orientované na účinnost pro budovy budoucnosti
 • Jistota prostřednictvím záruk  
 • Přístup k našemu partnerskému portálu s informacemi, plánovacími nástroji a inovacemi.
 • Podpora při žádostech o dotace
 • Podpora při registraci fotovoltaických systémů u provozovatele distribuční sítě

Energetické koncepty

Kromě toho je k dispozici celá řada alternativ, které zvyšují energetickou účinnost a umožňují hospodárnější využívání obnovitelných zdrojů energie. Integrovaná nabídka řešení společnosti Viessmann zahrnuje do svých inovativních technických koncepcí následující opatření:

Technická podpora na místě

Naše dlouholeté zkušenosti a silné partnerství s odborníky nám umožňují poskytovat přímá rozhraní našim specializovaným partnerům. Využijte know-how a dostupnost našich pracovníků v terénu. Můžete se spolehnout na to, že naši kolegové z technického servisu znají naše systémy a řešení zevnitř a jsou připraveni vám pomoci a poradit. Díky specializaci servisnímu týmu mohou jednotliví odborníci poskytnout velmi podrobnou pomoc ohledně příslušného produktu.

Rozsáhlá odborná podpora

Díky dlouholetým zkušenostem a pružným partnerstvím s odbornými profesemi máme k dispozici rozsáhlou síť odborníků. Jako náš partner v oblasti montovaných a masivních domů můžete využívat těchto sítí v následujících oblastech:

Systémová koncepce: Bezproblémově integrovatelná řešení  

Zvýšení komfortu a co nejefektivnější využití dostupné energie - to umožňují inovativní technologie společnosti Viessmann prostřednictvím plynule propojeného energetického managementu. Nabízíme "vše z jednoho zdroje". Ať už se jedná o produkty pro technologie zařízení, digitální služby nebo inteligentní řídicí systémy – to vše lze rozšířit i mimo naše vlastní portfolio produktů. Vaši zákazníci získají chytrá řešení, která jim usnadní každodenní život a pomohou identifikovat a využít potenciální úspory.

Další a pokročilé vzdělávání

Nabízíme školení v našich pobočkách nebo ve vašich prostorách ve vašem vlastním týmu – podle toho, kde můžete z poskytnutých znalostí nejvíce těžit a kde je můžete nejlépe využít. Kromě toho nás samozřejmě najdete také na veletrzích a digitálně v komunitě Viessmann, na fórech a online platformách, jako je viessmann.live. Témata, kterými se zabýváme v našich školeních a rozvojových kurzech, zahrnují celou oblast technických zařízení budov. Patří mezi ně mimo jiné:

 • Energie
 • Systémové inženýrství
 • Inovace

PartnerPortal: Kontaktní místo pro partnery Viessmann ve stavebnictví

Jako partneři společnosti Viessmann mají stavitelé masivních a montovaných domů přístup na PartnerPortal. Tam se sdílejí inovace a nové produkty a všechny služby a aplikace jsou k dispozici ve sdružené podobě – s jediným přihlášením. V následujícím videu Thomas Heim vysvětluje, jak funguje centrální kontaktní místo pro partnery společnosti Viessmann.

Staňte se partnerem společnosti Viessmann

Pokud jste výrobcem montovaných a masivních domů a chcete se stát partnerem společnosti Viessmann, můžete tak učinit online v několika krocích:

 1. Vyplněný formulář odešlete online.
 2. Příslušná pobočka vás bude kontaktovat.
 3. Obdržíte přístupové údaje k našemu portálu PartnerPortal.

Cenný výzkum v referenční databázi Viessmann

Chtěli byste nějaké prvotní návrhy a nápady pro své projekty? V referenční databázi Viessmann si můžete udělat první představu o různých projektech, při kterých společnost Viessmann poskytla podporu a pomoc. Najdete zde vše, co potřebujete pro inspiraci nebo jako zdroj informací, od podrobných informací o plánování a realizaci až po technické detaily systémů. Mimo jiné můžete filtrovat podle oblasti použití a zdrojů energie systémů.

Přehled dalších specializovaných odvětví najdete na stránce vyšší úrovně Specializovaná odvětví.

Užitečné odkazy