Vyžádat bezplatné poradenství

Úsporné energetické systémy pro hotelnictví a pohostinství

Požádejte o bezplatnou konzultaci
Pokoj 108 v hotelu Sonne

Hledáte vysoký komfort vytápění pro své hosty a zároveň co nejnižší náklady na energii? Využijte technické inovace předního mezinárodního výrobce energetických systémů. A ze zkušeností s mnoha systémy instalovanými v hotelech.

Najdeme to správné vytápění pro váš hotel

Zkontrolujeme vaše energetické potřeby a ukážeme vám různé způsoby, jak efektivně a udržitelně využívat dodanou energii. Tak, aby se vaši hosté cítili příjemně – a vy jste získali skutečnou cenovou výhodu oproti konkurenci.

Optimální spotřeba energie ve vašem hotelu díky komplexním řešením

Konkrétní topný systém není vždy optimálním řešením. Požadavky v hotelnictví jsou na to příliš rozmanité a složité. Je dobré mít na své straně partnera, který je v oblasti dodávek tepla skutečně komplexním dodavatelem. Správnou kombinací lze často dosáhnout ještě lepší energetické bilance.

Přizpůsobené konstrukční koncepty snižují náklady na energii

Zásobování teplem a energií v hotelech klade na technologie velmi zvláštní nároky. Extrémní špičkové zatížení a vysoká celoroční potřeba tepla a elektřiny mají za následek stejně vysoké náklady na energie. Správně navržené a umně zkombinované naše koncepty na míru tyto náklady snižují. Protože naše pokročilé systémy vytápění znají jen dva směry: pohodlí nahoru, náklady dolů!

Hosté očekávají spolehlivou dodávku tepla a teplé vody po celý den. Optimální hospodaření s energií je proto nezbytné, pokud chcete mít náklady pod kontrolou. Společnost Viessmann nabízí se svým integrovaným sortimentem řešení jedinečný výběr a kombinaci možností pro všechny zdroje energie a úrovně spotřeby. Výsledkem jsou průkopnické, vysoce účinné energetické systémy, které zajišťují nejen nákladově optimální využití paliv, ale také nejvyšší možnou bezpečnost dodávek.

Systémové myšlení – tak vznikají ucelené energetické koncepty, které jsou odolné vůči budoucnosti.

Současná výroba elektřiny a tepla, využití odpadního tepla, vytápění a chlazení pomocí jediného systému – Viessmann si vždy udělá obrázek o celkové energetické situaci v místě. Díky tomu můžeme nabídnout individuálně přizpůsobená řešení, která jsou z hlediska energetické a ekologické rovnováhy příkladná.

Vytápěcí systémy Viessmann lze pohodlně ovládat pomocí tabletu nebo počítače

K efektivnímu hospodaření s energií patří také jednoduché ovládání. Regulační systém Vitotronic s možností komunikace je elektronický řídicí systém pro hospodárný a spolehlivý provoz topného systému. Díky společnosti Viessmann máte vše pod kontrolou.

Vaše výhody s individuálním topným systémem Viessmann

Koncepce na míru pro potřeby vytápění vašeho hotelu: Kogenerační jednotka Vitobloc 200_EM-401
  • Vysoká provozní spolehlivost: Všechny komponenty jsou vzájemně optimálně sladěny pro dlouhodobý a spolehlivý provoz.
  • Energetická účinnost: Snížení nákladů díky lepšímu využití vynaložené energie.
  • Přídavná funkce chlazení: přirozené chlazení pomocí tepelného čerpadla pro dokonalé klima v místnosti v každém ročním období
  • Vlastní napájení: pro ekonomickou optimalizaci nákladů na elektrickou energii.
  • Vylepšené hodnocení životního cyklu: Snížení emisí CO2 jako konkurenční výhoda

Mít po svém boku správného partnera vám usnadní mnoho věcí.

Prověříme vaše energetické požadavky a ukážeme vám různé způsoby, jak efektivně, udržitelně a s ohledem na budoucnost využívat dodanou energii - jak to dokáže jen skutečně komplexní dodavatel. Poté vám doporučíme partnera, který je pro vás ideální volbou. Skutečného odborníka, který zná požadavky v pohostinství a který přináší rozsáhlé zkušenosti s dodávkami tepla, které potřebujete.

Využijte tedy našeho bezplatného odborného poradenství.

  1. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku s jedním z našich specialistů pro hotelnictví.
  2. Přijedeme k vám a věnujeme čas analýze vaší současné situace a požadavkům na vaši potřebu tepla a energie.
  3. Ukážeme vám, kde a jak lze váš systém vylepšit, jaké máte možnosti úspor a jak by mohlo vypadat řešení pro budoucnost.
  4. Najdeme pro vás vhodného partnera, který modernizaci provede profesionálně a poskytne vám spolehlivou a nákladově efektivní podporu.

Reference

Obchodní
Obytný
Plyn
Slunce

Palmový ostrov "The Palm Jumeirah" v Dubaji

Na Palm Jumeirah zásobují solární kolektory Vitosol 200-F teplou vodou 14 bytových domů, zatímco tři kotle Vitocrossal 300 ohřívají bazén a hammam v luxusním hotelu "Ottoman Palace".

Více informací

Hotel Parador, Alcalá de Henares, Španělsko: historický půvab a moderní hotelový komfort.

Španělské hotely Parador jsou stylové hotely, které se obvykle nacházejí nejen na historicky významných místech, ale často i v historických budovách. Ukázkovým příkladem je hotel Parador ve španělském městě Alcalá de Henares. Zde zajišťují efektivní vytápění dva plynové kondenzační kotle Vitocrossal 300. Teplou vodu pro domácnost zajišťuje 80 vakuových trubkových kolektorů Vitosol 200-TM, které ve špičce podporuje nízkoteplotní kotel Vitoplex 300.

Ideální místo pro relaxaci a odpočinek: Lagorai Alpine Resort & Spa, Itálie.

Lagorai Alpine Resort & Spa se nachází na odlehlém místě s výhledem na údolí Fiemme nedaleko Cavalese. Není těžké cítit se zde jako doma a v souladu s přírodou. To zaručuje i kotel na dřevo Vitoflex 300-RF, který v pokojích a lázních poskytuje příjemné, útulné teplo. Plně automatický kotel na dřevo s rotačním spalováním má výkon 400 kW a lze do něj přikládat buď pelety, dřevní štěpku, nebo hobliny.

Hotel Edelweiß, Tel v Jižním Tyrolsku, Itálie: veškerá pozornost věnovaná detailům a luxusní domácí pohodlí pro pohodovou dovolenou.

V rodinném hotelu Alphotel Edelweiß zásobuje nízkoteplotní kotel Vitoplex 300 54 prémiových pokojů a wellness oázu plus krytý bazén energií pro vytápění a ohřev teplé vody.

Hotel Pegasos, Kemer, Turecko: nádherné plavecké a wellness zařízení pro více než 700 pokojů.

Co by to bylo za prázdninový hotel bez bazénu a za turecký hotel bez hammamu? Nízkoteplotní litinový kotel Vitorond 200 spolehlivě zásobuje hotelový komplex potřebnou tepelnou energií.

Victor's Residenz-Hotel, Saarbrücken, Německo: Francouzský šarm se snoubí s německou útulností.

Celkem 45 výkonných plochých kolektorů Vitosol pro zásobování teplou vodou je ideálním doplňkem topného systému, který se skládá ze dvou plynových kondenzačních kotlů.

Užitečné odkazy