Viessmann aplikace

Chytré mobilní telefony a aplikace se staly již nedílnou součástí našeho každodenního života. Firma Viessmann nabízí svým autorizovaným odborným partnerům jakož i koncovým uživatelům topné techniky Viessmann celou řadu těchto užitečných programů.

Aplikace Vitotrol

Aplikace Viessmann Vitotrol Vám umožňuje ovládat topné systémy Viessmann pomocí ovládacích prvků Vitotronic. Ovládání je jednoduché, intuitivní a pohodlné odkudkoliv a v jakoukoliv denní dobu. Vedle funkce regulace topení disponuje aplikace Vitotrol také všeobecnou funkcí kontextové nápovědy. Aplikace Vitotrol je k dostání pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS nebo pro operační systém Android.
 

Apps_Vitotrol-App.png
Apps_Vitotrol_Plus-App.png

Aplikace Vitotrol Plus

Aplikace Viessmann Vitotrol Plus Vám umožňuje ovládat topné systémy Viessmann Vitodens 300 pomocí barevného dotykového displeje a vestavěného modulu LAN. Ovládání je jednoduché, intuitivní a pohodlné odkudkoliv a v jakoukoliv denní dobu. Aplikace Vitotrol disponuje funkcí kontextové nápovědy.

Chcete-li použít rozsah funkcí aplikace Vitotrol Plus, je nutno připojit ethernetový port LAN modulu integrovaného do Vitodens 300 k sériově vyráběnému DSL routeru.

Aplikace Vitorol Plus obsahuje testovací prostředí (funkce showcase), která umožňuje přístup k simulovanému topnému zařízení.
 Aplikace pro autorizované odborné partnery společnosti Viessmann

Viessmann nabízí svým autorizovaným odborným partnerům řadu aplikací, které jim pomohou při jejich každodenní práci přímo v místě výkonu práce. Chcete-li využít plný rozsah funkcí této aplikace, jsou požadována přístupová data / přihlašovací údaje.    


Aplikace pro náhradní díly

Aplikace pro náhradní díly poskytuje odborníkům rychlou a snadnou podporu při servisu topného zařízení přímo v místě uživatele. Kromě toho umožní tato aplikace servisním firmám vyvolat různé funkce a vést evidenci o uvedení zařízení do provozu, záruce a údržbě. Užitečné jsou také:

  • Barcode-Scanner pro čtení čárových kódů (také offline) pro výrobky a náhradní díly
  • Dostupnost náhradních dílů pomocí funkce scanneru
  • Objednávání náhradních dílů
  • Podpora při uvádění zařízení do provozu a při údržbě
Apps_ET-App.png