Solární systémy – Energie ze slunce – zdarma přímo domů

Kdo dnes investuje do nového topného zařízení, měl by si jeho doplnění solarním systémem naplánovat ihned. Takto může profitovat z nízké spotřeby tepla a kromě toho se každy měsíc může radovat ze snížených učtů za energii.

Instalace solarních kolektorů znamená ekologicky šetrnou volbu, protože emise CO2 snižujete trvale udržitelným způsobem. K tomu poskytuje firma Viessmann optimalní souhru všech komponentů a perspektivní techniku.

Vzhledem k našim více než 35 letům zkušeností s vývojem a výrobou solárních termických kolektorů se u firmy Viessmann můžete spolehnout na perspektivní techniku a nejvyšší kvalitu. Nezaleži na tom, zda chcete nový kondenzační kotel na olej nebo plyn, kotel na dřevo nebo tepelné čerpadlo – všechna zařízení od firmy Viessmann jsou již od výroby konstrukčně optimalizována pro jejich kombinovaní se solarní technikou.

Brennwerttechnik plus Solarthermie

Kondenzační technika plus solární termické systémy – optimální výsledek

Tomu, kdo dnes investuje do nového topení, doporučujeme kondenzační kotel. S ohledem na aktuální ceny energie je to nejhospodárnější alternativa. Olejové a plynové kondenzační kotle Viessmann přeměňují použitý topný olej popř. plyn z 98% na teplo.

Kombinací s vysoce efektivními slunečními kolektory Viessmann ušetříte až 35 % nákladů na vytápění, pokud se sluneční kolektory využívají jak pro přípravu teplé vody tak pro podporu vytápění. Už při přípravě teplé vody lze snížit potřebnou spotřebu energie až o 60 %.

Solární systémy icon-solar.png

Solární systémy pro ohřev pitné vody a podporu vytápění. Solární ohřev je jistotou do budoucnosti, díky němu se stanete nezávislými na stále zdražující energii ze spalování fosilních paliv. Solární články rodinnému domu ušetří až tři čtvrtě tuny oxidu uhličitého (CO2).

> Měli byste vědět