Aplikace ViCare

Nové možnosti ovládání vytápění přes internet poskytuje aplikace ViCare. Jednoduchá grafická plocha ViCare možňuje zcela intuitivní obsluhu vytápění v českém jazyce!

 

Automatická úspora energie

Systém je navržen na regulování topného okruhu. Přejetím po displeji se zvolí požadovaná teplota v místnosti a nastvením prstem se přepíná mezi normálním a párty provozem („docela dlouho teplo“).

Při odjezdu z domu („na cestu“) stačí rovněž povel, aby topné zařízení najelo na nižší teplotu a tím se ušetřila energie. Kdo chce naprogramovat různé spínací časy na každý den, ocení funkci asistenta.

Zvláštní ikona na spouštěcí obrazovce navíc zobrazuje mnoho tipů pro úsporu energie.

 

Stálý přehled o stavu zařízení

Provozovatel zařízení vidí na první pohled, zda je při provozu vytápění všechno v zelené oblasti. Žluté políčko informuje o nevyřízeném servisu a v případě červeného se automaticky zobrazí kontakt na odbornou topenářskou firmu.

K tomu se jednoduše uloží kontaktní údaje odborné firmy. Nakonec samozřejmě rozhodne provozovatel zařízení, zda chce, aby jeho vytápění sledovala odborná firma pomocí speciálně vyvinuté aplikace ViGuide.      


vicare03.png

Stáhnout

Aplikace ViCare je použitelná ve spojení s topným zdrojem Viessmann pomocí bezdrátového WiFi modulu Vitoconnect LAN-modulu Vitoconnect 100 OPTO2.

Bezdrátový WLAN-modul Vitoconnect - Připojení

Použijte aplikaci ViCare s rozhraním Vitoconnect

Vitoconnect tvoří rozhraní mezi topným systémem a aplikací ViCare. Je nejen kompatibilní s novými topnými systémy Viessmann, ale je také k dispozici pro mnoho již existujících zařízení. Připojuje se přímo kabelem. Součástí dodávky je i napájecí adaptér. Pouze 10 x 10 centimetrů velké příslušenství je určeno pro montáž na zeď.

Plug-and-play propojuje a registruje modul s internetem. Musíte naskenovat přiložený QR kód pomocí smartphonu. Díky tomu je instalace a uvedení do provozu provedeno během několika minut.

Ve Vitoconnect se skrývá komplexní bezpečnostní koncept, který úspěšně prošel zkouškou VDE pro Smart Home na Smart Home bezpečnost informací. 

Aplikace ViCare - Jistota a bezpečí

Jistota a bezpečí

Teplo a pocit bezpečí

●  Na první pohled je vidět, zda jsou všechny funkce v zelené zóně
●  Žlutá informuje o potřebě plánované údržby, pokud je funkce aktivována
●  Červená zobrazí přímé spojení na Vámi uloženého kvalifikovaného servisního technika (v přípravě)

Aplikace ViCare – Úspora nákladů

Úspora nákladů

Jednoduché nastavení ideální teploty – Ušetříte peníze v době, kdy nejste doma

●  Jednoduché a intuitivní ovládání topného systému
●  Nastavení ideální teploty jediným kliknutím
●  Uložení denního nastavení a automatická úspora nákladů na energii

Aplikace ViCare - Bezstarostný balíček all inclusive

Bezstarostný balíček all inclusive

Přímé spojení na Vámi uloženého kvalifikovaného odborníka – topenáře – v případě potřeby

●  Jednoduché uložení Vašeho kvalifikovaného odborníka – topenáře přímo do aplikace
●  Rychlá a efektivní pomoc – Váš kvalifikovaný odborník – topenář získá veškeré důležité informace
●  Balíček all-inclusive s ohledem na jistotu, bezpečí a údržbu

 

– Tato funkcionalita je aktuálně v přípravě!


ViCare Smart Climate řešení

ViCare Smart Climate Solutions

ViCare Smart Climate řešení

Chytré řešení ViCare Smart Climate od společnosti Viessmann jsou nejnovější generací zařízení pro pohodlné dálkové ovládání jednotlivých místností pomocí vašeho chytrého telefonu. Můžete s nimi také ušetřit náklady na energii. Obsluha ViCare Smart Climate je obzvláště snadná. Po instalaci potřebujete pouze aplikaci ViCare pro nastavení správné teploty v každé místnosti. Přesné informace o kompatibilitě získáte od svého odborného partnera.

Aplikace ViCare - Vitoconnect 100 - průvodce Vitoguide

Systémové požadavky aplikace

Aplikace ViCare využívá pro ovládání kotle rozhraní Vitoconnect 100 pomocí lokální sítě WLAN. Po výběru a schválení ze strany zákazníka přímo v aplikaci bude odbornému partnerovi prostřednictvím průvodce Vitoguide přidělen určitý topný systém. Tak může v případě potřeby poskytnout pomoc rychle a efektivně.

- Tato funkcionalita je aktuálně v přípravě! 

Předpoklady

  • Internetové připojení s datovým tarifem (časově a objemově nezávislý paušální tarif)
  • Chytrý telefon s Apple iOS od verze 8.0 a výše nebo Google Android od verze 4.4 a výše
  • Viessmann internetové rozhraní Vitoconnect 100, typ OPTO 1
  • Viessmann olejový nebo plynový topný systém od roku výroby 2004 a mladší. Přesné informace o kompatibilitě obdržíte u svého odborného partnera.
  • Podpůrná služba pro tepelná čerpadla Viessmann, hybridní zařízení a kotle na tuhá paliva je v současné době vyvíjena. Jakmile bude tato služba dostupná, budeme Vás o tom zde informovat!