Udělejte svůj domov pohodlnější, efektivnější a orientovaný na budoucnost s Viessmann One Base

Integrujte všechny Viessmann systémy a vaší chytrou domácnost do nové platformy

S Viessmann One Base můžete ovládat celý energetický systém prostřednictvím jedné aplikace – snadno, spolehlivě a rychle. Nová platforma propojuje vaše zařízení a elektronické aplikace do jediného klimatického a energetického řešení pro váš domov. Spotřebujete méně energie, snížíte svou uhlíkovou stopu a vždy budete mít přehled o svých nákladech. Upravte svůj domov pro budoucnost šetrnou ke klimatu s Viessmann One Base!


Potřebujeme pouze jeden systém: Viessmann One Base

Viessmann One Base

Platforma integruje stávající řešení pro chytrou domácnost – hladce a bezdrátově. A snadno jej rozšíříte třeba o nový Wallbox pro nabíjení vlastního elektromobilu. Viessmann One Base je otevřen všem doplňkovým digitálním službám. K ovládání služeb a zařízení integrovaných v platformě můžete snadno používat jazykové asistenty, jako je Amazon Alexa nebo Google Assistant. S Viessmann One Base můžete vybavit svůj domov rozšiřitelným energetickým systémem pro budoucnost, který vám nabízí dlouhodobé vyhlídky.


Po celý den v nejlepších rukou

Vše, co potřebujete, je aplikace ViCare – o zbytek se postará integrovaný Viessmann Energy Management. S touto aplikací můžete Viessmann One Base ovládat rychle a snadno. Váš odborný servisní technik navíc může systém zpovzdálí sledovat a případné nesrovnalosti ihned elektronicky napravit. Již nemusíte koordinovat příp. servisní zásahy se svým servisním technikem a odpadnou i zbytečné cesty. Přenechejte manipulaci se systémem odborníkům.

Viessmann ViCare App

Viessmann Energy Management

S energetickým kokpitem aplikace ViCare máte přehled o všech energetických tocích ve vaší domácnosti. Analýza ukazuje současnou a minulou soběstačnost a míru vlastní spotřeby v domácnosti.


Viessmann One Base – výhody na první pohled

●  Komfort: Svůj topný systém ovládáte pomocí aplikace a v případě potřeby připojíte zařízení a služby jako Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant a mnoho dalších.

●  Efektivita: Síťovým propojením a optimalizací energetických toků platforma zajišťuje obzvláště efektivní a tedy nízkonákladový provoz.

●  Bezpečnost: Váš odborný servisní technik je automaticky informován o všech nesrovnalostech a může odstranit možné příčiny dříve, než se stanou závažnými.

●  Udržitelnost: Dlouhodobá integrace všech požadovaných digitálních služeb, upgradů a rozšíření produktů, jako je fotovoltaika s bateriovým úložištěm energie a Wallbox pro e-mobilitu.


ViCare termostaty radiátorů

Radiátorové termostaty ViCare umožňují snadné ovládání jednotlivých místností pomocí aplikace nebo hlasového příkazu, např. B. přes Amazon Alexa.

Radiátory s radiátorovým termostatem ViCare