Elektrické systémy pro ohřev vody a vytápění

Komfortní, bezpečné a ekologické zdroje tepla určené k ohřevu teplé vody a vytápění budov, v nichž není k dispozici plynová síť. Instalace těchto produktů není cenově náročná a nevyžaduje plynovou přípojku, komín, kotelnu ani prostor na skladování paliva – stačí pouze elektrická přípojka. Vysoký tepelný komfort a bezobslužný provoz je u těchto produktů samozřejmostí. 

Elektrické vytápění a ohřev teplé vody Viessmann

Zkušenosti společnosti Viessmann z více než 100 let výroby tepla tvoří základ pro všechny formy výroby energie. Mezitím se udržitelné zdroje staly velmi důležitými: ať už jde o výrobu tepla z okolního prostředí nebo o výrobu elektřiny ze sluneční energie.

Důvody dostatečné pro to, aby společnost Viessmann neustále rozšiřovala svůj kompletní sortiment zdrojů tepla o ohřev teplé vody a topné systémy. To dává uživateli možnost mít vše od jednoho výrobce: efektivní energetické systémy pro výrobu vlastní elektřiny, skladování a inteligentní využití pro vytápění, chlazení a větrání. Nové elektrické systémy lze také kombinovat s existujícími zdroji tepla. Mohou být použity při modernizaci i v nových budovách.