Aktuální novinky

Společnost Viessmann uvádí na trh zcela nová inovativní a energeticky úsporná řešení, která odpovídají požadavkům moderního a efektního vytápění zítřka. 

Krátký přehled: 

Kompaktní hybridní systém Vitocaldens 222-F skládajicí se z tepelného čerpadla s plynovým kondenzačním kotlem a zásobníkem teplé vody.

Nový splitový hybridní systémy Vitocal 250-S, který doplňuje stávající topný systém s kondenzačním kotlem o přídavný zdroj tepla ve formě tepelného čerpadla.

Zcela nový zplyňovací kotel Vitoligno 150-S na kusové dřevo, který je určeně pro využití v rodinných a bytových domech.

Nový plynový kondenzační kotel Vitodens 100-W s novým dotykovým podsvíceným displejem se snadno čitelným textem.  

Novinku na poli kondenzační techniky v podobě plynového nástěnného kotle Vitodens 200-W s modulací rozsahu výkonu až 1:19.

Vysoce výkonné ploché solární kolektory Vitosol 100-FM a 200-FM s novou proměnlivou vrstvou ThermProtect chránící kolektory před přehřátím.

Vitocaldens 222-F

Vitocaldens 222-F

Kompaktní plynové hybridní zařízení Vitocaldens 222-F v sobě kombinuje splitové tepelné čerpadlo vzduch/voda,plynový kondenzační kotel a zásobník teplé vody.

Vitocal 250-S

Splitové hybridní tepelné čerpadlo vzduch/voda pro dodatečnou montáž ke stávajícímuplynovému nebo olejovému vytápění.

Vitocal 250-S
Easypell

Vitoligno 150-S

Nový kompaktní a cenově atraktivní zplyňovací kotel na kusové dřevo je vhodný jak pro monovalentní, tak pro bivalentní provoz.

Vitodens 100-W

Díky svým kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti a velmi tichým provozem si kotel Vitodens 100-W snadno najde své místo v každé domácnosti.

Vitodens 100-W
Vitodens 200-W

Vitodens 200-W

Novinkou v kondenzační technice je nástěnný plynový kotel Vitodens 200-W, který vyniká především svým modulačním rozsahem až 1:19 a informuje uživatele o výnosech a spotřebě energií prostřednictvím funkce Energie-Cockpit. 

Vitosol 100-FM a 200-FM

Patentovaná technologie Viessmann ThermProtect aktivně zabraňuje přehřátí a stagnaci solárního systému. Touto funkcí se vyznačuje absorpční vrstva kolektoru, která dokáže měnit svou strukturu.  

Vitosol 200-FM