Aktuální novinky

Společnost Viessmann uvádí na trh neustále zcela nová inovativní a energeticky úsporná řešení, která odpovídají požadavkům moderního a efektního vytápění zítřka. 

Krátký přehled:

Novinky v kategorii monoblokových tepelných čerpadel Vitocal 15x-A a 25x-A, typ vzduch/voda.

Nový monoblokový hybridní systém Vitocal 250-AH, který doplňuje stávající topný systém s kondenzačním kotlem o přídavný zdroj tepla ve formě tepelného čerpadla.

Zcela nové a přepracované řady plynových kondenzačních kotlů Vitodens 050-W a 100-W s novým dotykovým displejem se snadno čitelným textem.  

Novinku na poli kondenzační techniky je nová generace vytápění v podobě nové řady Vitodens 200.

Vysoce výkonné ploché solární kolektory Vitosol 100-FM a 200-FM s novou proměnlivou vrstvou ThermProtect chránící kolektory před přehřátím.

Snadné plánování, jednoduchá instalace a nízké náklady na údržbu – kompaktní ventilační systém Vitovent 200-P je ideálním řešením pro učebny, školicí místnosti, kanceláře a salonky.

Neustále odstraňujete nánosy vodního kamene v kuchyni a koupelně? Jsou vaše vlasy a pokožka po koupeli suché? Je načase zbavit se tvrdé vody! Zařízení pro úpravu vody Aquahome SMART.

downloads-vitocal-250-a.jpg

Vitocal 15x-A/25x-A

Nová generace monoblokových tepelných čerpadel

Modernizace s tepelným čerpadlem. Tak jednoduše jako ještě nikdy.

Spolehlivá, kompaktní a ekologická jako nikdy předtím – s novou inovativní technikou tepelných čerpadel od společnosti Viessmann lze teplo z okolního prostředí využívat co nejúčinněji k vytápění a chlazení.

 

 

Vitocal 250-AH

Monoblokové tepelné čerpadlo vzduch/voda, připravená pro hybridní provoz s externím zdrojem tepla do 30 kW. 

Vitocal 250-AH
Vitodens 100

Nové řady plynových kondenzačních kotlů: Vitodens 050-W a 100-W 

Díky svým kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti, velmi tichým provozem a atraktivním poměrem cena/výkon si kotle řady Vitodens 050 / 100 snadno najdou své místo v každé domácnosti.

Další generace topných systémů: Vitodens 200

Větší účinnost, méně emisí, snadná obsluha, dlouhá životnost, digitální a perfektní, takové jsou nové moderní kotle Vitodens řady 200, které zároveň splňují nejvyšší nároky na komfortní dodávky tepla. 

Vitodens 200-W
Vitosol 200-FM

Vitosol 100-FM a 200-FM

Patentovaná technologie Viessmann ThermProtect aktivně zabraňuje přehřátí a stagnaci solárního systému. Touto funkcí se vyznačuje absorpční vrstva kolektoru, která dokáže měnit svou strukturu.  

Vitovent 200-P 

Účinná ochrana před infekcemi a čerstvý vzduch v interiéru – pro příjemné klima v místnosti.

Ventilační systém Vitovent 200-P nejen čistí vnitřní vzduch, ale také přivádí do místností čerstvý vzduch zvenčí. Kombinace těchto dvou opatření významně snižuje riziko infekce v učebnách, školicích místnostech, kancelářích a saloncích.

Více informací o Vitovent 200-P

 

Vitovent 200-P
Aquahome-20-smart.jpg

Aquahome SMART

Moderní a inteligentní zařízení na úpravu vody, které zlepší kvalitu vody ve vaší domácnosti.

+ Ovládejte zařízení pomocí svého chytrého telefonu prostřednictvím aplikace iQua.