Podlahové vytápění Viessmann

Produktová řada Viessmann Vitoset nabízí příslušenství pro vše, co se týká topného systému – to zahrnuje také řadu různých podlahových topných systémů (nopkový, sponkovací a sanační).

Snadná instalace, úspora energie, bezpečná, pohodlná a vše od jednoho dodavatele

Podlahové vytápění Vitoset je hospodárné a energeticky úsporné s vysokou úrovní komfortu, funkční spolehlivostí a dlouhou životností. To zaručuje trvale vysoký standard kvality jednotlivých komponent a celkového systému. Systémové prvky podlahového vytápění Vitoset jsou optimálně sladěny a umožňují bezpečnou a časově nenáročnou instalaci.

Díky velké teplosměnné předávací ploše lze podlahové vytápění provozovat při velmi nízkých teplotách ve spojení s kondenzačními kotli, tepelnými čerpadly atd.

Vitoset regulační technika pro podlahové vytápění

Regulační technika pro podlahové vytápění

Použití regulátorů v jednotlivých místnostech umožňuje efektivní využití bez energie podle aktuální potřeby. Nové regulační prvky Vitoset těmto požadavkům vyhovují a jsou optimálně přizpůsobené podlahovému vytápění Vitoset.

Regulační technika byla speciálně vyvinutá pro kombinaci tepelného čerpadla s podlahovým vytápěním a možností využití tepelného čerpadla nejen na vytápění, ale i na chlazení. Tento druh vytápění a chlazení obytných prostor v bytové výstavbě se využívá stále častěji.

Podlahové vytápění – Výrobní program

Systémové příslušenství Vitoset nabízí Viessmann odborným montážním firmám kompletní program. Zkrátka všechno a systémově. Podlahové vytápění Vitoset představuje následující systémy: nopový systém, sponkovací systém a sanační systém vnitřních prostor. Díky vysoké flexibilitě a jednoduché montáži ve spojení s provozní bezpečností vykazuje podlahové vytápění Vitoset optimálně vyladěné systémové prvky s vysokým stupněm prefabrikace ve výrobě.