Vyžádat bezplatné poradenství

Klimatická řešení – kompletní nabídka Viessmann

Vyžádejte si bezplatnou konzultaci

Náš kompletní sortiment topné a klimatizační techniky nabízí nejmodernější technologie a stanovuje standardy. Zaměřuje se na efektivní využívání energie, čímž pomáhá snižovat náklady a šetřit zdroje a životní prostředí. V oblasti fotovoltaiky a energetických systémů neustále rozšiřujeme své nasazení. Již nyní nabízíme našim zákazníkům řešení na míru s multivalentními systémy a inteligentními systémy z kompletního sortimentu.

Společnost Viessmann již po desetiletí dodává obzvláště účinné a nízkoemisní topné systémy na olej, plyn a biomasu, stejně jako solární systémy a tepelná čerpadla. Novinkou v rozsáhlém sortimentu Viessmann jsou elektrické systémy pro ohřev vody a vytápění. Uživatelé tak mají k dispozici vše z jednoho zdroje: účinné energetické systémy pro výrobu vlastní elektřiny, její skladování a inteligentní využití pro vytápění, chlazení a větrání. Nové elektrické systémy lze také kombinovat se stávajícími generátory tepla. Lze je využít v široké škále aplikací při modernizaci i novostavbách.

Všechny výrobky Viessmann splňují evropské směrnice pro prevenci a snižování znečištění životního prostředí emisemi. Společnost Viessmann tradičně usiluje o co nejlepší ochranu životního prostředí a maximální šetření zdrojů. K dosažení tohoto cíle používá společnost nejlepší dostupné technologie pro výrobu tepla a elektrické energie.

Individuální a efektivní řešení

Viessmann má pro každou potřebu ten správný topný systém: nástěnný i podlahový, individuálně kombinovatelný, perspektivní a úsporný. Ať už pro rodinné domy nebo dvojdomy, velké obytné budovy, komerční a obecní objekty nebo lokální topné sítě – je jedno, zda je systém určen pro modernizaci nebo novostavbu.

Nabídka produktů Viessmann zahrnuje:

Společnost Viessmann je v těchto segmentech trhu vysoce specializovaná. Oproti specializovaným dodavatelům na trhu má rozhodující výhodu: Viessmann myslí systémově a zaručuje vysokou úroveň poradenství, které je otevřené technologiím a zároveň neutrální vůči zdrojům energie.

Užitečné odkazy