Se špičkovou technikou ke špičkovým výkonům

Úspěch má své jméno. Ať v biatlonu, závodním sáňkování, skocích na lyžích, běžkování nebo v severské kombinaci – všude nosí špičkový sportovci naše nápadná loga. To má jeden dobrý důvod. Neboť špičkové výkony a špičkové produkty tak získávají náročné jméno.

Mimo to podporuje práci s mládeží a talenty ve sportu.

Navštivte sportovní web společnosti Viessmann s aktuálními informacemi a zprávami k našim sportovcům a jejich úspěchům.

 


Jsme Winterfans!

Věříme, že špičkové produkty a špičkové sporty spolu souvisí. To je další důvod, proč v této oblasti působíme již od roku 1993. Od světového poháru přes Tour de Ski až po tradiční turnaj čtyř můstků: Jsme zastoupeni na všech důležitých akcích zimních sportů a partneři více než 40ti sportovců.

Našimi aktivitami ve sportovním sponzoringu přiznáváme i naše odhodláni v oblasti sociální a společenské odpovědnosti.


Jásající atletky zimních sportů jako symbol společnosti Viessmann a jako sportovní symbol

Naší iniciativou “Jsme #Winterfans” vylepšujeme ekologickou stopu zimních sportů

Milujeme zimní sporty. O tom není pochyb! Milujeme, když sníh změní krajinu na kouzelnou bílou krásu, i když nám to občas zhorší viditelnost. Milujeme, když fanoušci a členové doprovodných týmů tak vroucně fandí svým hvězdám, že přitom zapomenou na třeskutou zimu. A milujeme, jak se dětem rozzáří oči, když pozorují své vzory na lyžích nebo bruslích a tleskají, když se ženou svahem dolů.

Kromě této lásky, této vášně, existují i dva další důvody, proč jsme se zavázali chránit zimní sporty: pokračující globální oteplování a jeho následky.

Čím dál více ztrácejí roční období svoji přirozenou rovnováhu. Sjezdovky pokryté přírodním sněhem a tuhý zimní mráz již nejsou samozřejmostí. Místo toho je hranice trvalé sněhové pokrývky, tedy hranice tání sněhu čím dál více na ústupu. V nižších polohách dominuje místo bílé nádhery lepkavé bahno. To má důsledky pro zimní sporty – a samozřejmě také pro fanoušky. V souvislosti s tím jsme jako dlouhodobý partner zimních sportů zahájili iniciativu Jsme #Winterfans. Společně se sportovci a partnery společnosti, ve spolupráci s politiky, obchodem a vědou vyvíjíme řešení pro udržitelný zimní sport.

Nemůžeme sice zastavit změnu klimatu a její dopady, můžeme ale zvýšit povědomí všech zúčastněných stran a poskytnout zelené technologie neohrožující životní prostředí, které budou sloužit také budoucím generacím. 

Biatlonista jako symbol společnosti Viessmann a jako sportovní symbol
sportovni-sponzoringweb.jpg

Sportovní stránky Viessmann

Novinky, přehledy a mnohem více o sportovním sponzoringu společnosti Viessmann.
 


Společnost Viessmann a Formule E

Ve Formuli E se točí vše kolem energetické účinnosti a nejlepšího hospodaření s energiemi. Pro nás jsou to dvě oblasti, které nás za posledních 100 let existence naší společnosti vyznamenaly. A protože chceme zůstat i v budoucnu předními inovátory, vyrazili jsme v roce 2017 "do nového století" a stali jsme se oficiálním partnerem týmů Panasonic Jaguar Racing v mistrovství světa FIA Formula E.

Fotografie zobrazuje vůz formule E jako symbol společnosti Viessmann a jako sportovní symbol

Fotografie zobrazuje jezdce týmů Panasonic Jaguar Racing jako symbol společnosti Viessmann a jako sportovní symbol

Fotografie zobrazuje vozidlo Formule E během závodu jako symbol společnosti Viessmann a jako sportovní symbol


Elektrifikace, energetická účinnost a hospodaření s energiemi

Společnost Viessmann a Formuli E mnohé spojuje: již od počátku poskytujeme díky nepřetržité inovaci našich výrobků potřebné teplo s maximální ochranou životního prostředí. Od počátku usilujeme o dokonalost ve všem, co děláme a vyhlížíme technologie zítřka. A od počátku cítíme odvahu a vůli učinit další krok, zatímco zbytek světa usnul na vavřínech.

Mistrovství světa FIA Formule E je v současné době nejmladším a nejinovativnějším motorovým sportem. Vyhrát může pouze ten tým, který optimálně kombinuje elektrifikaci, energetickou účinnost a hospodaření s energiemi. Místo benzínu je palivem elektřina z obnovitelných zdrojů, která je uložená ve vysoce výkonných autobateriích a je díky inteligentní technologii kdykoliv k dispozici. Světový pohár FIA Formule E symbolizuje přechod do nového energetického věku, ve kterém výhra znamená víc než jen samotné vítězství.
 

Vyjeďme společně s novou generací

Vstup do formule E je proto také symbolickým krokem do budoucnosti, ve které hrají rozhodující úlohu efektivní a inteligentní technologie v oblasti skladování elektrické energie. Spolu s týmem Panasonic Jaguar Racing chceme realizovat vizi "Nulové emise" a podtrhnout náš závazek k inovativním technologiím a trvalé udržitelnosti. Od technologie ukládání elektrické energie VitoCharge přes mikrokogenerační jednotky s palivovýmim články Vitovalor 300 až po výrobu energie pomocí tepelných čerpadel: Technologie pro nový energetický věk a novou generaci jsme již vyvinuli.

Ve firmách Panasonic a Jaguar jsme našli ideální partnery, kteří se mohou pyšnit dlouholetou tradicí a současně kráčí vpřed s velkou sílou inovace. Společnost Panasonic je jednou z největších a nejúspěšnějších společností na světě a zaměstnává téměř 300.000 pracovníků po celém světě, zatímco společnost Jaguar je legendou v oblasti motorového sportu a připravuje svým vstupem do Formule E cestu pro budoucí elektromobily.

Připojte se k nám a našim partnerům na cestě do budoucnosti!


sportovni-sponzoring.jpg
Sportovní sponzoring