Viessmann aplikace

Chytré mobilní telefony a aplikace se staly již nedílnou součástí našeho každodenního života. Firma Viessmann nabízí svým autorizovaným odborným partnerům jakož i koncovým uživatelům topné techniky Viessmann celou řadu těchto užitečných programů.


Obrázek ukazuje aplikaci ViCare pro ovládání vytápění na chytrém telefonu

Jak připojit váš topný systém k aplikaci Viessmann?

Aby bylo možné pohodlně a bezpečně řídit vaše vytápění, vyžaduje to internetové připojení. V závislosti na použité aplikaci Viessmann se může jednat o zařízení Vitoconnect nebo Vitocom 100. Obě zařízení vytvářejí spojení mezi kotlem a aplikací. S jejich pomocí může být kotel nejen řízen prostřednictvím aplikace. 

Systém Vitoconnect se používá ve spojení s aplikací ViCare pro topné systémy v rodinných a bytových domech. Vitocom 100 ve spojení s Vitotrol App pak ve složitějších systémech, např. v komerčních a průmyslových objektech.

ViCare App

Nové možnosti ovládání Vašeho vytápění přes internet představuje aplikace ViCare. Jednoduchý grafický design aplikace ViCare umožňuje intuitivní ovládání.

Automatická úspora energie

Systém je navržen pro regulaci topného okruhu. Přejetím po displeji se zvolí požadovaná teplota v místnosti a naťukáním prstem se přepíná mezi normálním a párty provozem. 
 
Při odjezdu z domu stačí rovněž příkaz, aby topné zařízení najelo na nižší teplotu a tím se ušetřila energie. Kdo chce naprogramovat různé spínací časy na každý den, ocení funkci asistenta.
 
Zvláštní ikona na spouštěcí obrazovce navíc zobrazuje mnoho tipů pro úsporu energie.

ViCare App zur Steuerung der Heizung

Aplikace Vitotrol

Aplikace Viessmann Vitotrol Vám umožňuje ovládat topné systémy Viessmann pomocí ovládacích prvků Vitotronic. Ovládání je jednoduché, intuitivní a pohodlné odkudkoliv a v jakoukoliv denní dobu. Vedle funkce regulace topení disponuje aplikace Vitotrol také všeobecnou funkcí kontextové nápovědy. Aplikace Vitotrol je k dostání pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS nebo pro operační systém Android.
 

Apps_Vitotrol-App.png


Aplikace pro autorizované odborné partnery společnosti Viessmann

Viessmann nabízí svým autorizovaným odborným partnerům řadu aplikací, které jim pomohou při jejich každodenní práci přímo v místě výkonu práce. Chcete-li využít plný rozsah funkcí této aplikace, jsou požadována přístupová data / přihlašovací údaje.    

Aplikace pro náhradní díly

Aplikace pro náhradní díly poskytuje odborníkům rychlou a snadnou podporu při servisu topného zařízení přímo v místě uživatele. Kromě toho umožní tato aplikace servisním firmám vyvolat různé funkce a vést evidenci o uvedení zařízení do provozu, záruce a údržbě. Užitečné jsou také:

  • Barcode-Scanner pro čtení čárových kódů (také offline) pro výrobky a náhradní díly
  • Dostupnost náhradních dílů pomocí funkce scanneru
  • Objednávání náhradních dílů
  • Podpora při uvádění zařízení do provozu a při údržbě
Apps_ET-App.png