Viessmann aplikace

Chytré mobilní telefony a aplikace se staly již nedílnou součástí našeho každodenního života. Firma Viessmann nabízí svým autorizovaným odborným partnerům jakož i koncovým uživatelům topné techniky Viessmann celou řadu těchto užitečných programů.


Aplikace Vitotrol

Aplikace Viessmann Vitotrol Vám umožňuje ovládat topné systémy Viessmann pomocí ovládacích prvků Vitotronic. Ovládání je jednoduché, intuitivní a pohodlné odkudkoliv a v jakoukoliv denní dobu. Vedle funkce regulace topení disponuje aplikace Vitotrol také všeobecnou funkcí kontextové nápovědy. Aplikace Vitotrol je k dostání pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS nebo pro operační systém Android.
 

Apps_Vitotrol-App.png
Apps_Vitotrol_Plus-App.png

Aplikace Vitotrol Plus

Aplikace Viessmann Vitotrol Plus Vám umožňuje ovládat topné systémy Viessmann Vitodens 300 pomocí barevného dotykového displeje a vestavěného modulu LAN. Ovládání je jednoduché, intuitivní a pohodlné odkudkoliv a v jakoukoliv denní dobu. Aplikace Vitotrol disponuje funkcí kontextové nápovědy.

Chcete-li použít rozsah funkcí aplikace Vitotrol Plus, je nutno připojit ethernetový port LAN modulu integrovaného do Vitodens 300 k sériově vyráběnému DSL routeru.

Aplikace Vitorol Plus obsahuje testovací prostředí (funkce showcase), která umožňuje přístup k simulovanému topnému zařízení.
 

ViCare App

Nové možnosti ovládání Vašeho vytápění přes internet představuje aplikace ViCare. Jednoduchý grafický design aplikace ViCare umožňuje intuitivní ovládání.

Automatická úspora energie

Systém je navržen pro regulaci topného okruhu. Přejetím po displeji se zvolí požadovaná teplota v místnosti a naťukáním prstem se přepíná mezi normálním a párty provozem. 
 
Při odjezdu z domu stačí rovněž příkaz, aby topné zařízení najelo na nižší teplotu a tím se ušetřila energie. Kdo chce naprogramovat různé spínací časy na každý den, ocení funkci asistenta.
 
Zvláštní ikona na spouštěcí obrazovce navíc zobrazuje mnoho tipů pro úsporu energie.

ViCare App zur Steuerung der Heizung


Aplikace pro autorizované odborné partnery společnosti Viessmann

Viessmann nabízí svým autorizovaným odborným partnerům řadu aplikací, které jim pomohou při jejich každodenní práci přímo v místě výkonu práce. Chcete-li využít plný rozsah funkcí této aplikace, jsou požadována přístupová data / přihlašovací údaje.    


Aplikace pro náhradní díly

Aplikace pro náhradní díly poskytuje odborníkům rychlou a snadnou podporu při servisu topného zařízení přímo v místě uživatele. Kromě toho umožní tato aplikace servisním firmám vyvolat různé funkce a vést evidenci o uvedení zařízení do provozu, záruce a údržbě. Užitečné jsou také:

  • Barcode-Scanner pro čtení čárových kódů (také offline) pro výrobky a náhradní díly
  • Dostupnost náhradních dílů pomocí funkce scanneru
  • Objednávání náhradních dílů
  • Podpora při uvádění zařízení do provozu a při údržbě
Apps_ET-App.png