Vyžádat bezplatné poradenství

Chytrý systém tepelného čerpadla

Spočítejte si výkon tepelného čerpadla

Inteligentní. Propojené. Modulární.

Systém, který umí víc než jen topit. Tepelné čerpadlo, fotovoltaický systém a úložiště elektřiny jsou optimálně propojeny. To otevírá nové možnosti modernizace. Takto chytrý systém tu ještě nebyl. Zde se podrobně dozvíte, jak funguje.

Jistota budoucnosti v pěti krocích

Udělat váš dům ještě chytřejší může být tak snadné – když vše pochází z jednoho zdroje. Začněte s tepelným čerpadlem a vytvořte optimální systém krok za krokem díky modularitě jednotlivých zařízení. Prvním krokem bude vytápění bez emisí. V dalším kroku si vytvořte nezávislou výrobu vlastní elektřiny. A tím konečně dosáhnete maximální nákladové efektivity.

Klikněte na
jedno z polí
01
Tepelné čerpadlo Vitocal

Nezávislost na fosilních palivech díky efektivnímu využívání tepla z okolního prostředí

02
Fotovoltaika Vitovolt

Jednoduše si vyrobte vlastní elektřinu pomocí slunce

03
Bateriové úložiště elektrické energie Vitocharge

Pro maximální využití vlastní vyrobené elektřiny

04
Energetický management

Synchronizované řízení výroby tepla a elektřiny, snadno prostřednictvím aplikace ViCare

05
Service Plus – prodloužená záruka na 5 nebo 10 let

Díky nadstandardním servisním službám si zajistíte, aby vaše zařízení pracovalo maximálně úsporně, spolehlivě a bezpečně

Chytré odpovědi na nejčastěji kladené otázky týkající se tepelných čerpadel Vitocal

Nový Vitocal byl vyvinut speciálně pro modernizované domy. Přečtěte si více informací o tom, kdy použít tepelné čerpadlo ve starých budovách.  

Tepelné čerpadlo VITOCAL je účinné již samo o sobě, ale ještě efektivnější je v týmu s fotovoltaickým systémem a bateriovým úložištěm elektrické energie.

Všechna zařízení v systému bezproblémově komunikují prostřednictvím operačního systému a vzájemně se optimalizují – s Viessmann One Base.

Tepelná čerpadla jsou důležitým základním kamenem nezávislosti na fosilních palivech. Až 75 % potřebného tepla pochází z okolního vzduchu, zbytek energie pochází z elektrické zásuvky.

Tepelná čerpadla představují moderní způsob vytápění. Zpracovávají bezplatné teplo z  vnějšího prostředí, na svoji činnost spotřebují minimum elektrické energie, jednoduše se obsluhují nebo dají se kombinovat s  jinými topnými systémy. Jaké jsou další výhody tepelných čerpadel, zjistíte v následujícím článku.

*) Pokud se vám tlačítko nezobrazuje, váše zařízení nemusí patřit mezi aktuálně podporované zařízení.
Užitečné odkazy