Vitocal 222-G – tepelné čerpadlo za příznivou pořizovací cenu


Profitujte z těchto výhod:

  • Kompaktní rozměry s nízkým nárokem na prostor
  • Integrovaný 170litrový zásobník teplé vody
  • Ovládání volitelného větracího přístroje Vitovent 300-F pomocí regulátoru tepelného čerpadla
  • Optimalizované pro využití elektřiny z vlastního fotovoltaického zařízení
  • Integrovaná elektricky úsporná vysoce účinná čerpadla
  • Tepelné čerpadlo splňuje požadavky státních dotačních programů
  • Třída energetické účinnosti A++ *
*Třída energetické účinnosti podle nařízení EU č. 811/2013 Vytápění, průměrné klimatické poměry - nízkoteplotní aplikace (W35)
 


Efektivní, kompaktní a cenově výhodný

Vitocal 222-G cenově výhodný, kompaktní systém tepelných čerpadel. Vestavěný zásobník vody o objemu 170 litrů nabízí dostačující komfort teplé komfort teplé vody. Se svou malou instalační plochou a výkonem do 10 kW se tepelné čerpadlo hodí zejména pro novostavby rodinných domů. Přívodní teplota 60 °C je dostatečně vysoká pro komfortní zásobování teplou vodou. Sériově integrovaný průtokový ohřívač topné vody.


Snadný na ovládání a vždy dosažitelný

Regulace Vitotronic činí ovládání tepelného čerpadla obzvláště jednoduchým. V případě nejasností stačí stisknout klávesu nápovědy. Vitocal 222-G lze prostřednictvím Vitotrol App odkudkoliv ovládat přes smartphon nebo tablet.

Regelung Vitotronic 200

Regulace Vitotronic 200 s ovládáním přes aplikaci jako příslušenství

Regulace Vitotronic 200 s grafickým displejem se srozumitelným textem pro ekvitermní topný provoz se dá ovládat jednoduše a intuitivně. Nastavení lze rychle měnit s řízením podle menu. Volitelně je možné ovládání přes internet přes aplikaci ViCare na mobilním koncovém zařízení

Vitoconnect 100 vytváří spojení

Obsluha přes aplikaci vyžaduje rozhraní Vitoconnect 100. Dřívější tepelná čerpadla série Vitocal (od roku výroby 2010) lze tímto zařízením kdykoliv dodatečně vybavit.

Vitoconnect 100
ViCare App & Vitotrol Plus App

Aplikace ViCare

Aplikace ViCare umožňuje provozovateli zařízení ovládat topné zařízení přes smartphone. Kdykoliv je možné podívat se na stav provozu a v případě poruchy lze rychle a jednoduše kontaktovat odbornou firmu, která je předtím uložena v aplikaci.

Aplikace Vitotrol Plus

Aplikace Vitotrol umožňuje dálkové ovládání všech topných okruhů v topném zařízení. Slouží k nastavení provozních programů, požadovaných hodnot a časových programů, zobrazují se data o provozu a spotřebě. Navíc umožňuje zobrazení solárních výtěžků.

fernbedienungen.jpg

Vzájemně sladěno: Systémová technika

„Celek je víc než jen součet jeho částí.“ Na základě tohoto principu nabízí firma Viessmann nejen jednotlivé topné komponenty, které splňují standard Viessmann co se týče kvality, spolehlivosti a efektivity. Veškeré produkty jsou naopak provázány do vyladěného kompletního systému, ve kterém si všechny součásti k sobě přesně padnou. Neboť pouze perfektní souhra systémově integrovaných komponent vytváří kompletní výkonový potenciál špičkové inovativní techniky.

Viessmann systémová technika zahrnuje vše, co spolehlivé a hospodárné vytápění znamená. Regulace Vitotronic s dálkovým ovládáním, stejně jako výkonný zásobník teplé vody Vitocell pro nejlepší komfort přípravy teplé vody až po vysoce kvalitní solární systémy pro úspornou podporu vytápění.

Produktový řez

Přehled

Výkon (kW)
5,9 až 10 kW
Koeficient výkonu COP v režimu vytápění
V závislosti na výkonovém stupni až 4,3
Třída energetické účinnosti
energieeffizienklasse.png
A++ * dle nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) č. 811/2013 o účinnosti vytápění za průměrných klimatických podmínek – řešení pro nízkoteplotní aplikace (W35)
Oblast použití
icon-wohngebaeude.png
Rodinný dům, novostavba
Ovládání
icons-vitotrol-app.gif
Regulace Vitotronic 200 se srozumitelným textem a grafickým displejem, ovládání možné pomocí aplikace Vitotrol
Příprava teplé vody
Integrovaný 170litrový zásobník teplé vody
Další funkce
"natural cooling" funkce chlazení volitelně s boxem NC-Box
Vitocal_222-G_Schnitt.png