Vyžádat bezplatné poradenství

Projektování a poradenství se společností Viessmann

(Foto: © djrandco / Shutterstock.com)

Zákonné požadavky na energetické systémy se zvyšují, stejně jako jejich složitost. Komplexní plánování je proto nezbytné pro hladký průběh novostaveb a modernizačních projektů. Viessmann vytváří optimální podmínky pro projektanty a poradce. Na technické úrovni mohou těžit z inovativních systémových řešení, jejichž komponenty spolu optimálně spolupracují. Kromě toho se mohou spolehnout na to, že jim Viessmann vždy poskytne kvalifikované poradenství. Poskytujeme podporu v celém průběhu projektu – od samého počátku plánování až po uvedení zvoleného energetického řešení do provozu. Kromě rozsáhlé nabídky služeb využíváme také inovativní nástroje pro plánování.

Jedna platforma pro všechny služby a nástroje

Projektanti a konzultanti mají obrovské množství úkolů. Na podporu jejich práce nabízí společnost Viessmann stejně širokou škálu služeb a aplikací, které zpřístupňuje prostřednictvím našeho PartnerPortalu. Tato centrální informační platforma zajišťuje rychlý kontakt s odborníky Viessmann a umožňuje přístup ke speciálním nástrojům pro projektování. Kromě toho jsou na PartnerPortalu pravidelně zveřejňovány novinky o produktech a službách. K jeho používání potřebujete pouze účet Viessmann.

Jak získat přístup

Účet Viessmann si můžete vytvořit na úvodních stránkách našich digitálních nástrojů a také na obecné stránce Registrace. Proces se skládá z několika kroků:

  1. Vyplňte registrační formulář.
  2. Potvrďte podmínky používání a formulář odešlete.
  3. Nastavte si vlastní heslo.
  4. Dokončete registraci přijetím potvrzovacího e-mailu.

Pokud již byl vytvořen účet pro aplikaci ViGuide nebo  Viessmann Akademii, můžete tyto služby používat se stejným účtem.

Informace pro architekty

Foto: © VOJTa Herout / Shutterstock.com

Bez ohledu na velikost projektu jsou architekti prvním kontaktním místem pro klienty. Jsou také zodpovědní za splnění projektových, technických a ekologických požadavků. Jedná se o komplexní oblast činnosti, pro kterou společnost Viessmann poskytuje podporu. Kromě systémových řešení na míru pro obytné, komerční, průmyslové a komunální budovy nabízíme architektům také komplexní informace. V naší projektové sekci představujeme dříve realizované projekty z pohledu architekta. Další praktické příklady najdete v naší referenční databázi.

Užitečné odkazy