Vyžádat bezplatné poradenství

Systematická průmyslová řešení

Požádejte o bezplatnou konzultaci

Průmyslová řešení Viessmann – hospodárné dodávky páry, tepla, elektřiny a chladicí energie

Efektivní energetické systémy a zařízení pro průmyslové aplikace významně přispívají ke snižování emisí znečišťujících látek i provozních nákladů a vytvářejí tak konkurenční výhody. V této souvislosti nabízí Viessmann rozsáhlá systémová řešení, která zajišťují hospodárné zásobování párou až do 70 tun za hodinu, teplem až do 44 MW, elektřinou až do 530 kWel a chladicí energií až do 600 kW. Řešení jsou vytvářena individuálně na základě ucelených energetických koncepcí vycházejících z vyhodnocení celkového systému výroby, struktury dodávek a spotřeby energie. Stanovení potenciálu i koordinace všech složek systému vychází z hloubkové analýzy všech procesů. Nabídka Viessmann je rozšířena o komplexní služby, které zahrnují vše od projektování až po uvedení do provozu a následný servis.

Přečtěte si více o úspěšně realizovaných projektech s průmyslovými řešeními Viessmann. Využijte naši databázi referenčních projektů a filtrujte podle projektů z průmyslu.

Efektivní využití vodíku z průmyslových procesů

Kotle Viessmann Vitomax vybavené vhodnými hořáky umožňují provoz až se 100 % vodíku. To umožňuje využití vodíku, který může být vedlejším produktem chemických procesů, a přispívá tak ke zvýšení celkové účinnosti. Současně lze snížit emise CO2, které škodí klimatu.

Produktový přehled

Efektivní řešení pro průmyslové aplikace až do 44 MW tepla a 70 t páry/h.

Kontakt pro průmyslová řešení

Rádi vám nezávazně poradíme s vašimi možnostmi a společně najdeme správné řešení.

Středotlaké horkovodní kotle, středotlaké parní kotle, kotle na odpadní teplo.

Viessmann, spol. s r.o.
Plzeňská 189, 252 19   Chrášťany
E-mail: energocelky@viessmann.cz

Užitečné odkazy