Vitocal 300-G – teplo ze země a podzemní vody

 

Profitujte z těchto výhod:

  • Využívá bezplatné teplo ze země a podzemní vody
  • Dvojité tlumení hluku pro tichý provoz
  • Účinný kompresor zajišťuje vysokou přívodní teplotu
  • Energetické bilancování pro žádost o dotaci
  • Řešení Master/Slave pro vyšší potřebu tepla
  • Možnost získání rozšířené komplexní 5leté záruky Viessmann
  • Tepelné čerpadlo splňuje požadavky státních dotačních programů
  • Třída energetické účinnosti A++ *
*Třída energetické účinnosti podle nařízení EU č. 811/2013 Vytápění, průměrné klimatické poměry - nízkoteplotní aplikace (W35)
 

 

Spolehlivé zásobování teplem v chladné dny

Vitocal 300-G získává regenerativní teplo ze země nebo podzemní vody. Hodí se pro novostavby a modernizace rodinných a dvougeneračních domů.

V závislosti na dostupné okolní energii bude Vitocal 300-G konfigurován buď jako tepelné čerpadlo solanka/voda k využití tepla ze země nebo jako tepelné čerpadlo voda/voda pro teplo z podzemní vody.


Regulace s energetickým bilancováním

Obsluha regulace Vitotronic 200 je díky navádění v menu se srozumitelným textem a grafickému displeji jednoduchá a intuitivní. Umožňuje také diferencované bilancování energie, které uznávají dotační úřady.Výhody tepelného čerpadla Vitocal 300-G

Tepelné čerpadlo Vitocal 300-G

Jeho použití se nabízí pro novostavbu a modernizaci v rodinných a bytových domech stejně.


Komfort obsluhy

Regelung Vitotronic 200

Regulace Vitotronic 200 s ovládáním přes aplikaci jako příslušenství

Regulace Vitotronic 200 s grafickým displejem se srozumitelným textem pro ekvitermní topný provoz se dá ovládat jednoduše a intuitivně. Nastavení lze rychle měnit s řízením podle menu. Volitelně je možné ovládání přes internet přes aplikaci ViCare na mobilním koncovém zařízení.


Vitoconnect vytváří spojení

Obsluha přes aplikaci vyžaduje rozhraní Vitoconnect. Dřívější tepelná čerpadla série Vitocal (od roku výroby 2010) lze tímto zařízením kdykoliv dodatečně vybavit. 

Vitoconnect 100

ViCare App

Aplikace ViCare

Aplikace ViCare umožňuje provozovateli zařízení ovládat topné zařízení přes smartphone. Kdykoliv je možné podívat se na stav provozu a v případě poruchy lze rychle a jednoduše kontaktovat odbornou firmu, která je předtím uložena v aplikaci. 


Systémová technika

fernbedienungen.jpg

Vzájemně sladěno: Systémová technika

„Celek je víc než jen součet jeho částí.“ Na základě tohoto principu nabízí firma Viessmann nejen jednotlivé topné komponenty, které splňují standard Viessmann co se týče kvality, spolehlivosti a efektivity. Veškeré produkty jsou naopak provázány do vyladěného kompletního systému, ve kterém si všechny součásti k sobě přesně padnou. Neboť pouze perfektní souhra systémově integrovaných komponent vytváří kompletní výkonový potenciál špičkové inovativní techniky.

Viessmann systémová technika zahrnuje vše, co spolehlivé a hospodárné vytápění znamená. Regulace Vitotronic s dálkovým ovládáním, stejně jako výkonný zásobník teplé vody Vitocell pro nejlepší komfort přípravy teplé vody až po vysoce kvalitní solární systémy pro úspornou podporu vytápění.