Vyžádat bezplatné poradenství

Opravdu chytré tepelné čerpadlo myslí za Vás

Objevte naše tepelná čerpadla

Viessmann: Pro naše klima

Jako rodinná firma čtvrté generace stojíme před příležitostí století změnit dodávky energie udržitelným způsobem. Náš příspěvek: integrovaná klimatická a energetická řešení pro každý požadavek.

Systémová řešení pro budoucnost
Nejvyšší kvalita a inovativní produkty
Kompatibilní se všemi stávajícími systémy
Komplexní a spolehlivý servis

Správný systém v několika krocích

Ať už se jedná o kompletní řešení pro novostavbu nebo doplnění stávajícího topného systému – existuje mnoho způsobů, jak váš systém modernizovat. Jaké faktory je třeba vzít v úvahu? Náš vyhledávač produktů vám v několika krocích navrhne vhodné řešení. Pokud se pak chcete o našich produktech dozvědět více, můžeme vám pohodlně a jednoduše zajistit nezávaznou konzultaci.

Často kladené otázky k systémovým řešením Viessmann

Tepelná čerpadla typ vzduch-voda využívají okolní vzduch k zásobování celé budovy teplem. Zde se podrobně dozvíte, jak to funguje a čím je tento typ vytápění obzvláště ekologický.

Na našich webových stránkách neuvádíme konkrétní ceny jednotlivých produktů. Důvodem je skutečnost, že velmi závisí na individuálních požadavcích a okolnostech, jakož i na použitých komponentech a službách – a také na tom, jak přesně je systém navržen. Rádi bychom vás proto odkázali na některého z našich certifikovaných odborných partnerů Viessmann, který vám poskytne nezávaznou technickou konzultaci, abyste získali konkrétní cenovou nabídku pro váš projekt.

Řešení od společnosti Viessmann v provozu

Obchodní
Průmysl
Plyn
Vzduch

Leica Camera AG Wetzlar

Designové řešení sídla společnosti Leica ve Wetzlaru je podmanivě jedinečné. Připomíná čočky, objektivy a dálkoměry. Viessmann doplňuje tento komplex důmyslným, inovativním energetickým systémem.

Více informací
Obchodní
Plyn
Slunce

Německá burza cenných papírů Eschborn

Deutsche Börse Eschborn získala certifikát LEED Platinum díky svému udržitelnému designu budovy a referencím v oblasti udržitelnosti. Teplo a elektřinu dodávají dvě kogenerační jednotky Viessmann Vitobloc 200 a solární kolektory Vitosol 200-F.

Více informací
Obchodní
Průmysl

Logistické centrum společnosti Mammut Sports Group AG, Memmingen

Evropské logistické centrum v Memmingenu využívá k vytápění a chlazení obnovitelnou energii. Energetické centrum se skládá ze tří tepelných čerpadel Viessmann solanka/voda, která využívají přirozené teplo podzemní vody.

Více informací
Průmysl
Biomasa
Olej
Slunce

Logistické centrum Marc Cain GmbH v Bodelshausenu

Módní značka Marc Cain si ve svém logistickém centru v Bodelshausenu zvolila vlastní lokální topnou síť se zařízením Viessmann Vitoflex 300-UF a Vitobloc 200 EM-20/39 pro výrobu energie.

Více informací
Obchodní
Obytný
Elektřina
Vzduch

Lotte World Tower Soul, Jižní Korea

V centru města se nachází věž Lotte World Tower, ve které jsou kromě obchodů a restaurací také byty a kanceláře. Energii šetrnou ke klimatu dodává 12 velkých tepelných čerpadel Viessmann.

Více informací

Nenašli jste správnou věc?

Užitečné odkazy