Moderní způsob vytápění

Teplo dělá z domu domov


Můžete mít sebekrásnější střechu, nebo okna, supermoderní podlahu, nebo 30 centimetrů zateplení. Nicméně to vše vám začne sloužit až ve chvíli, kdy začnete vytápět. Každý člověk potřebuje ke svému pohodlí jinou teplotu, ale tak nebo tak za teplo musíme platit. Díky našim moderním produktům budete vytápět opravdu levně. Navíc na naše zařízení můžete získat státní dotace, které vám vyřídíme na klíč.

Bezchybnost našeho řešení garantujeme po prodloužené období 5 let.

Pokud ještě váháte, využijte minutové nabídky a spočítejte si, zda se i vám některé z naších inovovaných zařízení vyplatí.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo využívá teplo z venkovního prostředí. Je první volbou, pokud chceme dosáhnout úspory nákladů na vytápění a současně vyrábět teplo ekologicky. Tepelné čerpadlo spotřebuje pouze malý podíl elektřiny, poskytuje nám nezávislost na fosilních palivech, aktivně přispívá ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu. Je určené zejména pro nízkoteplotní topné systémy, jako např. je podlahové nebo stropní vytápění a pro domy s dobrou tepelnou izolací.

 

Solární systémy

Využívání energie ze slunce není jen ekologické, ale i efektivní. Sluneční energie vám dokáže ušetřit značnou část nákladů na vytápění a ohřev TV. Sluneční kolektory ušetří v průměru až 60 % energie, která je potřeba na ohřev pitné vody v domácnosti a v kombinaci s kondenzačním kotle asi jednu třetinu roční spotřeby energie.

Solární kolektory
Kotle na pevná paliva

Kotle na dřevo

Topný systém na dřevo je hospodárnou alternativou, a to i při zohlednění celkové investice. Kotle na dřevo se vyznačují vysokou účinností a nízkou spotřebou. Jsou vhodně jako jediný zdroj tepla, ale i jako doplněk kotlů na topný olej či plyn. Použití kotle na dřevo výrazně snižuje náklady na olej či plyn, investice se vrátí už za krátký čas. Tímto způsobem vytápění také aktivně přizpíváte k trvale udržitelné ochraně zemského klimatu.