Moderní způsob vytápění

Teplo dělá z domu domov


Můžete mít sebekrásnější střechu, nebo okna, supermoderní podlahu, nebo 30 centimetrů zateplení. Nicméně to vše vám začne sloužit až ve chvíli, kdy začnete vytápět. Každý člověk potřebuje ke svému pohodlí jinou teplotu, ale tak nebo tak za teplo musíme platit. Díky našim moderním produktům budete vytápět opravdu levně. Navíc na naše zařízení můžete získat státní dotace, které vám vyřídíme na klíč.

Bezchybnost našeho řešení garantujeme po prodloužené období až 10ti let.

Pokud ještě váháte, využijte minutové nabídky a spočítejte si, zda se i vám některé z naších inovovaných zařízení vyplatí.

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo využívá teplo z venkovního prostředí. Je první volbou, pokud chceme dosáhnout úspory nákladů na vytápění a současně vyrábět teplo ekologicky. Tepelné čerpadlo spotřebuje pouze malý podíl elektřiny, poskytuje nám nezávislost na fosilních palivech, aktivně přispívá ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu. Je určené zejména pro nízkoteplotní topné systémy, jako např. je podlahové nebo stropní vytápění a pro domy s dobrou tepelnou izolací.

 

Elektrické kotle

Elektrokotle Viessmann jsou skvělou technologií a výhodným řešením především tam, kde jiné zdroje nejsou přípustné a znamenaly by pro uživatele významné pořizovací investice. Nespornou výhodou elektrokotlů je jejich kombinovatelnost s ostatními systémy, se kterými lze kdykoli propojit v ucelený systém vytápění.

Elektrokotle
Plynové kotle

Plynové kotle

Volba plynového kotle jako primárního zdroje tepla pro danný objekt je v současnosti preferovanou variantou v oblastech s rozvodem plynu. Plyn jako surovina je stále považována za relativně čistý a ekonomický zdroj energie. Díky vysoké výhřevnosti je systém velmi rychle připraven na plný výkon a nevznikají tak prodlevy díky setrvačnosti zařízení. Patentované technologie hořáků a výměníků poskytují těmto zařízením extrémně dlouhou životnost i při každodenním používání, které lze v našich klimatických podmínkách předpokládat.

Systémy se velmi dobře kombinují s ekologickým solárním ohřevem, který je společností Viessmann nabízen jako alternativní systémové řešení.