Vitodens 100-W: Cenově atraktivní nástěnný kotel pro byty a rodinné domy

Nástěnné plynové kondenzační kotle s velmi atraktivním poměrem cena/výkon.

Jako výrobce velkých sérií s dlouholetými zkušenostmi s výrobou nástěnných kotlů víme, na čem záleží. I v případě cenově velmi zajímavých kotlů Vitodens 100-W se můžete spolehnout na produkty v kvalitě Viessmann. Proto jsou nástěnné kotle Viessmann zárukou nejen inovativní techniky a výkonu, ale hlavně spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Na základě moderních modulů je nástěnný plynový kondenzační kotel velmi úsporný co do potřeby místa a dá se montovat i domalých výklenků. Boční servisní odstupy nejsou důležité, všechny přípojky jsou dobře přístupné zepředu. Proto se nástěnné kotle Vitodens ideálně hodí pro rekonstrukci v mezonetovém bytě nebo v rodinném domě.


Vybaveno pro budoucnost


Technologie, která umožňuje používat takové směsi zemního plynu a vodíku při vytápění budov, je k dispozici a tisíce z nich jsou již na trhu. Plynové kondenzační kotle nejnovější generace Vitodens 100 lze v zásadě provozovat s 20 procenty vodíku. Majitelé domů a bytů, kteří se rozhodnou pro tato moderní nástěnná a kompaktní zařízení, jsou proto ideálně vybaveni pro budoucnost.

H2 READY

Vitodens 100-W s atraktivnim designem v barvě Vitopearlwhite.

Vitodens 100-W s atraktivnim designem v barvě Vitopearlwhite.


Zvláštnosti kotle Vitodens 100-W

Hořák MatriX-Plus: srdce Vašeho topení

Hořák MatriX-Plus boduje účinným provozem i nízkými emisemi škodlivin a hluku. Speciální povrch MatriX z ušlechtilé oceli je necitlivý vůči vysokým teplotám a zajišťuje tak spolehlivý výkon a dlouhou životnost.

Další technickou inovací firmy Viessmann je plně automatická regulace spalování Lambda Pro. Samočinně se přizpůsobuje všem druhům plynu a zajišťuje plynule čisté a účinné spalování.

Hořák MatriX-Plus: srdce Vašeho topení

Výměník tepla Inox-Radial z ušlechtilé oceli: účinný s dlouhou životností

Výměník tepla Inox-Radial z ušlechtilé oceli: účinný s dlouhou životností

Ušlechtilá ocel představuje stabilitu. Korozivzdorný výměník tepla z ušlechtilé oceli je srdcem kotlů Vitodens 100-W. Účinně přeměňuje použitou energii na teplo. A to s jistotou velmi kvalitní ušlechtilé oceli s dlouhou životností.

10 let záruka

Na nerezové výměníky tepla Inox-Radial v kondenzačních kotlích Vitodens do 150 kW garantujeme 10letou záruku.

Prodloužená záruka 5/10 let

Balíčky nadstandardních servisních služeb vás chrání před nečekanými náklady na opravy a zajišťují dlouhodobou efektivitu a spolehlivost topného zařízení.

Všechny informace najde zde. 


Regulace je přehledná a intuitivní

Snadná obsluha díky 7segmentovému displeji

Jednoduchá obsluha se 7segmentovým zobrazovačem nové elektronické platformy se vyznačuje velmi jednoduchou a srozumitelnou obsluhou a decentním designem v optice „Blackpanel“. Topná zařízení s přímým a/nebo směšovaným topným okruhem se dají komfortně regulovat.

Snadná obsluha díky 7segmentovému displeji

Úspora energie, pohodlí a bezpečnost s ViCare

Úspora energie, pohodlí a bezpečnost s ViCare

Plynové kondenzační kompaktní kotle Vitodens 100-W s novou elektronickou platformou mají integrované rozhraní WiFi. Ta spojuje topení na přání přímo s internetem. S aplikací ViCare je obsluha topení úplně jednoduchá a intuitivní.

Představuje správný krok směrem k digitálním službám a zařízení může být pod přímou kontrolou místní odborné servisní firmy. Aplikace ViCare poskytuje informace k aktuálnímu stavu provozu topného systému, časové programy pro topení a přípravu teplé vody přispívají k úspoře nákladů na energie. A je kompatibilní téměř se všemi koncovými zařízeními iOS a Android.

ViCare využívá na přání* funkci GPS smartphonu a rozpozná tak vzdálenost k topení. Pokud se při tom překročí stanovené vzdálenosti, automaticky se snižuje teplota v místnosti. Také můžete systém rozšířit o termostat ViCare a ještě více si tak užívat komfort a účinnost.

* Funkce Geofencing volitelně za poplatek (dle podmínek iOS nebo Android).


Termostat ViCare pro více komfortu a vyšší účinnost

Systém můžete také rozšířit o digitální termostat ViCare a užít si ještě většího pohodlí a efektivity.

Termostat ViCare pro více komfortu a vyšší účinnost

Produktové detaily kotle Vitodens 100-W

Produktový řez nástěnným plynovým kondenzačním kotlem Vitodens 100-W (typ B1HF)

 


Vitodens 100-W přesvědčí

  • Velmi atraktivní poměr cena/výkon.
  • Dlouhá životnost a účinnost díky výměníkům tepla Inox-Radial z ušlechtilé oceli.
  • Hořák MatriX-Plus s regulací spalování Lambda Pro pro trvale vysoký stupeň účinnosti a nízké emisní hodnoty.
  • Jednoduchá a intuitivní obsluha přes LED displej se 7segmentovým zobrazovačem a dotykovými tlačítky.
  • Možnost ovládání on-line přes integrované rozhraní WiFi pro větší komfort, úsporu energie a bezpečnost s ViCare.
  • Certifikování pro 20 % podílu vodíku se zemním plynem.